Poliranje plastike na slimu

Cao drustvo imam jedan veliki problem. Naime posto ja skupljam konzole i svaki moj primerak je perfektno ocuvan, sad imam mali problem sa xbox 360 slimom. Naime igram malo ovih dana assassina sve delove, i jutros sam otisalo do grada, kad se vrati imam sta da vidim baba obrisala prasinu sa njega i pa su ostali tragovi krpe (ogrebotine od brisanja). Ovi slim modeli bas imaju nezgodnu plastiku na njima za brisanje, a baba je obrisala kao da brise drvo. Sad to meni strasno upada u oci, i razmisljam se da kupim drugi. Pa sad ja vas pitam da li postoji nacin da ovoj plastici povratim onu glatkost (da je vratim u fabricko stanje).

sredstvom za poliranje plastike i poliranjem.

Sad to meni strasno upada u oci, i razmisljam se da kupim drugi.

Zaboga covece! Nemam nameru da te uopste vredjam kad kazem ovo, naprotiv, vrlo sam ozbiljan…jesi li potrazio do sada strucnu pomoc? Mislim da bi trebalo da popricas sa nekim.

Opusti se druze (ako mozes), zivot je prekratak.

Sta li je tek sa babom bilo. Mora da je zapamtila kad je brisala prasinu. Nece joj pasti na pamet a uzme krpu u ruke ponovo. :stuck_out_tongue:

Ti ocigledno nisi video sjajni slim kako izgleda izgreban, ja sam se bogme nagledao.
Poznajem ljude koji farbaju auto zbog ogrebotinica i za svasta salju na poliranje i pranje, imam komsiju pacijenta koji ima tepih u garazi i auto uvek cist ali pre nego sto ga utera u garazu krpom cisti gume od auta… e ovo je za doktora.

Neki ljudi vole da cuvaju stvari.

Komentar ti nije na mestu

Zaboga covece! Nemam nameru da te uopste vredjam kad kazem ovo, naprotiv, vrlo sam ozbiljan…jesi li potrazio do sada strucnu pomoc? Mislim da bi trebalo da popricas sa nekim.

covece bre sta bi bilo kad bio imao neka bolja kola?Donekle sam i ja takav,cuvam svoje stvari,pedantan etc…ali do te mere da ides zbog toga?Brate opusti se,imam drugara bas suprotnom meni,boli ga ona stvar za sve svoje stvari.Neko bi iphone cuvao ko oci u glavi,njemu 2x dnevno ispada,xbox na sve mu lici samo na box ne lici,maska popucana na par mesta tagovi svuda a ima para da kupi 10x njih mesecno a opet mu sve to radi isto kao i meni,tebi a vidim da ides do te mere da zbog male stvari radis prevelike i preglupe…

E o ovome pricam,tacno znam o cemu govoris!:wink:

znam kako ti je i meni je smetalo to malo…ali ako oces bas kupi nov pa ga stavi u vitrinu da stoji za ukras tako nece da se izgreba sigurno…pa kad vidis ovaj ogreban ti odma pogledaj na taj u vitrini i odmah ce bolje da ti bude :slight_smile:

Xbox sluzi za igranje, da se opustis uz njega, a ne da ti on postane opsesija i da mu postanes rob. Ne samo xbox, nicemu ne smes da postanes rob. I ja volim da mi je sve lepo i cisto, i vise volim kad mi stvari nisu izgrebane, ako moze. Ali se xbox izgrebe, znas da me nesto zabole. Bolje da se on izgrebe nego ja.

I ja volim da cuvam stavri, ali ne fanaticno. Evo kupio sam nove zvucnike, microlab pro1, i udareni su sa zadnje strane. Vidi se ostecenje. Ali sta da radim, ne mogu sad za to da se brinem i sekiram. Zao mi sto su osteceni ali opet bas me briga.

Okaci sliku,bas me zanima kolike su ogrebotine.

Podsecas na **Monka **

e pa druže, da si ti bio fin unuk i pomagao u kućnim poslovima, baba ne bi morala da briše prašinu, zar ne!? :stuck_out_tongue:

šalim se, evo ti jednostavno rješenje za tvoj “problem”:
Assassins Creed Revelations Xbox 360 Slim Skin Stickers + 2 Controller Skins | eBay

auto polir pasta SONAX krpica i polako tjeraj do sjaj dok ne zadovolji tvoj kriterij.

Ako ti to toliko smeta postoji samo jedno rešenje.Zameni masku boksa ali nemoj da stavljaš istu kao što sad imaš sjajnu( opet će se izgrebati ) zameni je maskom sa arkad slima ona je klasična plastika nemože da ostaju tragovi prilikom čišćenja.

Nemoj da brises konzolu, nemoj da menjas masku. Kupi novu konzolu najbolje je.

Druze ta plastika je takva da ce se sigurno izgrebati od prasine pre ili kasnije i nemozes je sacuvati,nemoj puno da je glancas jer ces napraviti jos gore…kada sam citao ovaj post nisam mogao a da se ne setim Zorana Radmilovica i recenice:sta placete svi sada,jel neko umro,jel vam neki rod taj auto…iz filma Majstori sigurno se secate…

ohladio sam se vec, ali pazaricu jos jedan.

Ako ako. Najbolje resenje.