Podešavanja ImgBurn za rezanje Xbox 360 igara

Pozdrav svima, morao sam da otvorim novu temu, pretrazio sam forum i svagde ima postavljen link od neke stranice sa foruma koja ne postoji, izbrisana je.

Interesuje me da li postoje neka posebna podesavanja u programu ImgBurn za rezanje XBOX360 igrica i da li ta podesavanja odgovaraju za XGD2 i XGD3 jednako, da se ne mora menjati svaki put?
Ukoliko podesavanja postoje, zamolio bi nekog da mi napise sta treba da se podesi.

Hvala unapred.

Postoji tema TUTORIJAL: Kako proveriti, patchovati i pravilno narezati bilo koju igru - #3

Moja trenutna podesavanje su…
Povecaj buffer- img burn- tools- settings - IO page page 2…moj je na 1024 mb
Perform OPC before write- nalazi se u Write page 1
I lite-on podesavanje su mi ukljucena sva sem Overspeed-a…
Rezem na 4x, 85% otprilike narezem uspesno i instaliram na hard.
Koristim ovu metodu i za xgd2 i xgd3…

Da ne otvaram novu temu pitacu ovde.
Podesio sam sve po objasnjenju i sve lepo radi, samo sto mi se na pocetku rezanja pojavi neki zuti uzvicnik ali kada se zavrsi odradi proveru i bude sve ok. Nekad na pocetku rezanja mi iskoci prozorcic da stisnem Yes/No ali nisam zapamtio o cemu se radi i nisam slikao ali kada stisnem Yes onda nemam taj zuti uzvicnik na pocetku rezanja. Ne znam o cemu se radi ali i sa zutim uzvicnikom i bez zutog uzvinika mi odradi verifikaciju i igrice na konzoli rade bez problema.

Uslikao sam obavestenje koje se pojavi pored zutog uzvicnika, uploadovao sam na moj google drive i mozete ga pogeledati na ledecem linku:

https://drive.google.com/file/d/0B0Se1Hj9e-ADVW9rV2FDaHpNQkE/view?usp=sharing

Ako bi neko mogao da mi kaze o cemu se radi bio bi mu jako zahvalan.

Nesto u poslednje vreme vidim revival tema vezanih za matorog x360. Nisam siguran o cemu se radi, al mi budi lepa secanja.

Kad se samo setim, Gears 2 procureo nedeljama pre zvanicnog izlaska; uzagreno skidanje s rapidsharea puzevskim brzinama ; koliko brzo jedni kache, toliko brzo ovi drugi brishu, ja cupam kosu s glave.

Na kraju sam sklepao frankenstajna od 2-3 razlicita uploadera, stavim da se otpakuje i molim se bogu u kojeg ne verujem. Sto je najbolje, uspelo.

A tek rezanje, citava nauka oko toga bila – koji rezach, koji diskovi, iz koje fabrike…

A vidi nas danas, haha.

2 Likes

Ništa neće prevazići onaj osjećaj stavljanja diska od GoW 2 po prvi put u konzolu i započinjanja one epske SP kampanje…

Kad se malo bolje sjetim, i Crackdown je procurio desetak dana prije na torrent. @robotnjik, ti se moraš sjećat :smiley:

I da, Verbatim. Ako ne, onda Traxdata :smile:

1 Like

Jeste. Mada je najčuveniji CoD MW2 leak i mega banwave na XBL nakon toga

1 Like