Poblem sam Call of Duty Black Ops

Skikuo sam Call of Duty Black Ops i narezao kao i svaku igricu ali kad hocu da je pokrenem javi mi se Unrecognized disc a igricu mogu da instaliram na HDD ali kad je pokrenem ista prica a sve ostale igrice mi rade(PES 11,Top spin 4,Crysis 2,NBA 2K11,Splinter Cell Convition…)… Da li neko zna u cemu je problem?

P.S. Izvinjavam se ako vec postoji tema na forumu ali ja nisam mogao da je nadjem…

unrecognized znaci da nemoze da prepozna disk,mislim da nije ni do flesa,vervatno imas LT+ jer ova igra ima u sebi AntiPiracy 2.5 zastitu tako da ono…

a kako to mogu rijesiti? Nekim programom prije nego sto narezem disc ili moram raditi flas opet?

Prvo da li imas LT+? Igru sa ap2.5 moras da provuces kroz abgx.

neznam sta da ti kazem,tacnije nisam se susrecivao sa takvim problemom tako da tacno neznam sta moze da bude.

eto sad pazljivo procitah tvoj post i vidi ovo

e sad,vidim da nisi nikad koristio cim pitas.Koristi program ABGX[imas tut na forumu] i opet narezi igru,e pre rezanja reci mi koj flesh imas?Ako nemas LT+ nemoj dzabe da trosis disk + si/ces biti flagovan za ban na live-u.
Moje misljenje najbolje da sacekas ovaj LT 2.0 koj ce nadam se uskoro izaci [nedelju-dve,sve zavisi kad bude finalziran update] tako da ono strpi se da ne flesujes 2x konzolu za kratko vreme :wink:

kupio sam xbox elit 160 GB vec flasovan prije mjesec skoro i ne znam da li ima LT+… Da li znas neki link sa tutorijalom za snimate igrica sa ap2.5?

Pitaj tog od kog si uzeo,verovatno je LT+ jer taj od koga si kupio flesovao jer u radnji neces naci flesovan.Prvo skini ABGX[imas sve na forumu samo pogledaj malo] naravno nepohodan je verifikacija novijih igara preko abgx-a tako da je to po meni problem jer od svih gore navedeni igara samo ova ima ap 2.5 tako da ono…

ne koristim Live a zva sam ovog momka od koga sam uzeo xbox ali na znalost ni on ne zna koji je flash odradjen jer ga je kupio flasovanog…
Sto se tice flasovanja moj najveci problem je to sto sam iz CG a samim tim i to sto ovdje se ne hvala na ljude koji to rade a uzgred su jako skupi-50 eura…

a da malo krenes sa citanjem po forumu

kreni odavde http://www.xboxrepublika.com/xbox-360-hardware-software-f-a-q/1961-noob-f-a-q-najcesca-pitanja.html

pa onda dalje na ovo, za pocetak a onda se baci na citanje svega redom

http://www.xboxrepublika.com/guides-tutorials/1757-tutorijal-za-dobijanje-narezanog-i-upotrebljivog-diska.html

ne znam stvarno da li uopste neko pogleda nesto pre nego sto postavi pitanje

Hvala :ninja: vjeruj mi da sam se trudio ali nisam znao u cemu je problem tako da sam lutao preko dva sata uzaludno i nisam vise mogao da trazim oci su mi ispale…:ju: