Playstation VITA US PSN sale i ostale divote US store-a

OD 26 februara do 12 marta, na USN PSN store-u u toku je rasprodaja VITA igara povodom godisnjice, po mnogo dobrim cenama, ove rasprodaje naravno nema u evropi. Cene su jos mnogo povoljnije ukoliko imate PLUS, a ja imam PLUS naravno na beskorisnom evropskom STORE-u. I inace sam iznerviran visim cenama na UK Store-u i danas mi je konacno pukao film, resio da se u potpunosti preorijentisem na US PSN Store, trenutno mi je hitno zbog VITA rasprodaje a i ubuduce su povoljnije cene.

U cemu je caka?

Nase kreditne kartice ne prolaze na US prodavnici, ni jedna jedina, jer morate da imate US biling adresu na samoj kartici, naime izbor regiona je zakljucan samo na US.

U nastavku je kratko uputstvo kako da kupite ove igre po povoljnim cenama ako ste ne-US rezident.

Prvo naravno morate da napravite lazni US nalog sa nekom adresom u Holivudu.

Cela stvar je onda izvodljiva dakle samo preko US PSN kodova. Medjutim - gde ih naci i koliko to kosta kada se preracuna?

Ja sam kupio 2 PSN koda od po 50 dolara, prvi za PSN pretplatu od 15 (12 + 3 promo) meseci koja kosta 49$ i koja ce mi omoguciti da ostvarujem popuste i besplatne igre naravno za PS3 i VITU.

Fora je u tome sto, opet ekskluzivno za US Store, pretplata zapravo kosta 39$, jer na svakih potrosenih 50 dolara dobijate 10$ gratis, do 1. aprila.

15 meseci za 39$, neverovatne cene i popusti, cashback za kupovine posle 1. aprila - a ja zarobljen na UK store-u?! F that, rekao sam, i potrazio nacin za kupovinu US kodova onlajn, odmah sada odmah.

Naime, postoje 2 sajta koji rade, moram reci fantasticno. Kupovina se obavlja u roku od 5 minuta. Ulogujte se sa facebook nalogom, na mail stize kod TRENUTNO. Prvo sam kupio na

PC Game Supply - Game Cards, Xbox, Playstation, iTunes Online

Ali posto sajt ima 65$ dnevni limit a ja sam za 50$ kupio PLUS, trebala mi je hitno alternativa dok se ne zavrsi prvi talas igara na VITA SALE-u do sutra. Pronasao sam drugi sajt koji isto radi super.

MaximusCards - Get iTunes, XBox Points, PSN Card, Nintendo Points

Medjutim, fora je u tome sto te kartice od 50$ ne kostaju bas 50$, i to je eto jedina mana toga sto nemate kreditnu/debitnu karticu izdatu u US - placate email isporuku od 6-7 dolara za svaku transakciju. Manje izadje fizicki shipping, znam, ali oni to opravdavaju sto ipak negde te kartice treba da se skladiste i neko treba da ih izgrebe i treba odrzavati taj servis i sta ja znam. Budalastina da je toliko skupo, ali kad nemate alternativu sta da se radi - ode 13 dolara samo na instant delivery.

Da li se sve ovo isplati? DA! Cene za VITA igre su bolesne, sto u fizickom sto u UK-PSN obliku, tako da ovu priliku trena iskoristiti. Takodje, Walking Dead svih 5 epizoda za PS3 - 9 dolara (Nema u EU). Spisak igara za prvu nedelju:

Escape Plan $7.34
Hot Shots Golf $17.34
Hustle Kings $4.89
Little Deviants $8.81
MLB 12 $8.81
ModNation $9.79
Motorstorm RC $5.87
PS All Stars BR (i already got this)
Reality Fighters $8.81
Smart bleep $13.22
Sound Shapes $7.34
Super Stardust $4.89
Unit 13 $13.22
Unchained Blades $14.69
Velocity $2.44
Super Stardust Delta $4.89

Ukratko, ako hocete da se igrate jeftinije na PS3-jci/Viti, prakticno vam je US PSN jedini izbor…

Nisi u toku Padawane :slight_smile: ova akcija je bila pre jedno mesec dana za EU psn ali ja tada nisam bio ovde na forumu, isto tako i FF popusti i jos par :). Sve u US dolazi sa zakasnjenjem, EU ima bolju ponudu i Plusa i popusta, ljudi lude po PS blogu zbog toga :D. Isto tako bili su bolji popusti, tj bolje igre na popustu tada, da kažem novije.

Boza i ja smo pazarili par jako lepih igara za po par funti tada :).

Sent from my iPhone 4s

Ah, sudbino prokleta, ali nema veze, bice nesto interesantno i na store-u plus ovih 15 meseci za 39$ mislim da pobedjuje sve ponude koje su bile na EU store-u ikada. :slight_smile: