PlayStation Showcase 2021 / 9. septembar

https://twitter.com/PlayStationEU/status/1433407120989462536?s=19

Tune in next Thursday, September 9 at 1:00pm Pacific Time / 9:00pm BST / 10:00pm CEST for a look into the future of PS5. The Showcase will weigh in at around 40 minutes and include updates from PlayStation Studios and some of the industry’s most imaginative developers, for games releasing this holiday and beyond. And stick around after the presentation to get more updates from some of the studio teams featured in the Showcase.

2 Likes

Ovo je večeras. Vidim da ljudi dosta hajpuju da će biti lepih iznenađenja.

2 Likes

Kolko sati po nasem vremenu?

Na internetu je odmah krenula anketa, koji će GTA biti predstavljen večeras na Sonijevom iventu :joy:

mislim da je ovo CEST - Central European Standard Time, a BST je British. Dakle 22h valjda :smiley:

1 Like

Nek me neko cimne kad i ako krene god of war gameplay. Ostalo je vec vidjeno na ovaj ili onaj nacin

Mene zanima Gran Turismo nov :smiley:

Realno, šta god da objave za 2022. pola će biti pomereno za 2023+.

Trejler za 3 godine jedino ima smisla ako prikazuje neku uber grafiku, pa da umremo cekajuci.

Poslednji trend sa polu duhovitim CGI trejlerima i tizerima sa logom iz igre, neka fala.

1 Like

Da, a kad je izleteo tizer za God of War svi smo bili u fazonu SOOOOOLD a nismo ni videli igru :joy:

Kad je izasao tizer za Stalker 2 pomislio sam kako ih nije sramota da se pojave, prikazu samo naslov i misle da cemo da im povjerujemo da prave igru (stalker tradicionalno masu nepouzdan po tom pitanju). I evo ispade bas da ga napravise :joy:

1 Like

Manje mi je bitno kad sta izlazi (taj neizdrz me malo prosao, godine ionako toliko brzo lete), daj samo neki gameplay da vidimo.

Ko sto rece @padawan, mante me bilo kakvih tizera, trejlera za trejler, a narocito CG spektakla koji nema veze s igrom. Ne razumem poentu, a jos te stvari puno kostaju.

Barem su prestali s dovodjenjem bendova da nam sviraju u pauzi izmedju najava, fala bogu. Ko je ikad mislio da to prosecnog gejmera zanima…

Auuu kakav event… Kapa dole za svaki naslov koji su pokazali. Svaka im cast. Osim za onaj Death Loop, to me ne radi apsolutno ni najmanje. Ali sve ostalo… Naklon do poda. Svaka im cast.

Ja sam ocekivao vise, pogotovo nakon najava da ce biti egzodus sa game passa nakon ove prezentacije… Jedino vrijedno moje paznje je bio GOW, dok sam ocekivao vise gameplaya kada je u pitanju GT.

Vidim da su slicni i komentari na chatu IGN-a…

U kom smislu egzodus? Nisam ispratio to

Ček jesam ja jedini primetio da su iskulirali da daju release date za gow? Kao hoće da “finishiraju” igru, mrš bre, daj datum :smiley:

I ja sam to uocio, bas kao za GT.

Ma po forumima. Bila su prevelika ocekivanja, kao najveca prezentacija koja ce biti vidjena bla bla…

1 Like

Jel jos neko misli da se Cory malko drogira? :unamused:

Odgledao sam sa perifernim visionom dok sam igrao Borderlands. Wolverine je kanda najveca vest?

Sad sam prošaltao kroz prezentaciju. Sasvim ok, par iznenađenja, par zicera, sve u svemu odličan posao su uradili s obzirom na okolnosti.

Insomniac su neverovatni sa količinom i kvalitetom igara koje izbacuju. Impresivan studio.

5 Likes

Znas kako kazu, bez narkotika dosadna erotika. :rofl:

1 Like