PlayStation Showcase 2021 / 9. septembar

Pa ne, kakvo je ono lupetanje zaista.

1 Like

:rofl::rofl::rofl::joy::joy::joy:

U pravu si, s obzirom na okolnosti ovo je realno, a nerealna su prevelika ocekivanja od strane vecine gamera.

Već sam pisao jednom, on je meni straÅ”no iritantan lik.

Inače iskulirali su za datum izlaska GoW, mada djeluje sudeći po traileri da imaju dosta materijala i da je realno da izađe možda u toku Q2 sledeće godine.

GT izlazi u martu, rekli su na kraju.

GTA V mi je viŔe preko glave, kako ih viŔe nije sramota da ga najavljuju po stoti put. Mada da ostvarujem toliku prodaju ne bi bilo ni mene, pa makar ga izbacio i za digitron

Marvel igre me uopŔte ne interesuju, gdje baŔ njih isforsiraŔe ovoliko

Woow odlicno je bilo zaista, GT7, novi GoW, Spider-Man 2, najava Wolverine igre, najava KOTOR rimejka, Guardians of the Galaxy, Farspoken, Project Eve , ona vampirska igra (mada ne znam sta je to) , ono zaista super je bilo, da ne budemo sad cinicni pa ono kad ne valja ne valja ali i kad valja opet ne valja, generalno tesko da je u ovom trenutku i moglo bolje, ono mislim da su prikazali i vise nego sto smo se nadali. :wink:

Sta ces, zabagovao malo. :rofl:

I meni isto. Ima nesto uzasno douchebagy. Osecam da salje ljudima mejlove u 7:30 ujutru a onda posle kao preuzima sve zasluge za sva odlaganja i place u making of dokumentarcima.

I sta sad kao prikljucio se da nam kaze da nije vise glavni i odgovorni kreativni dramoser na igri i da nece da nam kaze na cemu sada radi.

Much amused.

1 Like

Ne bi me čudilo da sabotira onog drugog lika koji je sad glavni i da će zbog njega beskonačno odlagati igru :joy:

1 Like

Stavlja mu 3 umesto 2 doze secera iz automata kafu, pomera figurice na stolu kada ovaj nije tuā€¦ Imam osecaj da se samo seta kroz firmu i smara ljude po ceo dan sa nekim trulim, pasivno agresivnim forama na koje ti je prosto zao da se ne nasmejes, ima poseban nadimak za svakogaā€¦ Sada se konacno outovao kao nevidjeni smarac i sociopata iako smo to svi, u dubini duse, vec znali.

1 Like

KOTOR Remake izlazi i za Xbox koliko vidim. DoduÅ”e neÅ”to kasnije, budući da je timed ekskluziva za PS.

Mene zanima gdje nestade ona simpatična igra Little Devil Inside koju su najavili za PS4 i PS5? Nema nikakvih novih informacija?

Ostavila ga i žena nedavno, slučajnost? Ne bih rekao :joy:

Ona fina plava zenica? Pa daā€¦ kako i ne biā€¦

Jeste razapeli covjeka, treba posebna tema :laughing:

2 Likes

Haha sad sam ponovo odgledao, obratite paznju na facu ovog lika Sida skroz levo, mrtav ozbiljan, sta ovaj pricaā€¦ :smiley:

Zasto li me Cory podseca na Dzejms Bond zlikovca? :thinking:

Eric je cool lik.

Nije loseā€¦nisam nesto odusevljen ali ajdā€¦

haha koliki hejt :rofl:

@padawan nekoliko bisera zaredom, svaka cast. :ok_hand:

1 Like

Mora da mu je Fabrizio ulazio u verenicu i uzimao sto somica lira po orgazmu. :rofl:

2 Likes

Sve je ovo samo sala, niko nikoga ne mrzi.

Znaci igracemo PS4 PRO MAX igre u naredne dve godine najmanje. Nista next gen. kupili smo ps5 iskljucivo za 60 fps. Lepo bogami.

1 Like