Playstation neće imati E3 2019 konferenciju, niti će prisustvovati sajmu

Članak je trenutno skinut.

Ako ne planiraju da prikažu sledeći ps bolje i da ne dolaze. Da mi zvale o istim igrama 3 E3 za redom bolje ne. Isto važi i za MS. Na E3 sledeće godine mora da se predstavi nova konzola.

Jel to isti sajt sto je krenuo da se kune u besplatni pubg i pes? :grin:

1 Like

Malo je bezveze, jer uvek ima NEŠTO da se prikaže iako su sve igre već poznate. Drugo, ovo je srednji prst svim 3rd party partnerima da prikažu trejlere i objave na Sony konferenciji. Ipak odluka da uopšte ne budu na sajmu u bilo kom obliku je čudna.

Ne ne, ovo je Variety. Ne znam samo zašto su skinuli članak jer u njemu priča Lyden o razlozima zašto zaobilaze sajam.

Moguce je sve. Ali sam sto posto siguran ako ne budu na e3 onda ce praviti neki svoj event. Rockstar nikad nije bio na e3 sajmu (koliko ja znam) pa eto svi hrlimo da kupujemo njihove igre cak iako su dosadne simulacije.

Moguće. Samo je pitanje ako nemaju šta da pokažu na E3, šta će onda pokazati na svom događaju?

It’s official:

Nekako mi čudno. Kako sad da se prozivamo za vreme E3 :joy:.

1 Like

MS won E3 2019

6 Likes

Ja mislim da ne bi ni imali sta da pokazu na konferencij s obzirom da je sve vidjeno i zna se koje igre se ocekuju. The Last of Us 2, Days Gone, Death Stranding (ako izadje ove decenije) i ona igra sa samurajem, zaboravih joj ime. To je to, sve ostalo sto se cekalo je vec izaslo. (Mozda sam neku igru izostavio)

Još Days Gone izlazi pre E3. Pročitao sam izjavu, nemaju dovoljno toga da pokažu i odlucili su da ne dodju, što je i bolje nego da se pojave i da ih MS razbuca :joy:.

1 Like

:joy:

5 Likes

Prilicno pateticno od Sony-a. Neka istrpe poraz makar na jednom E3-ju.

2 Likes

Kad razmislim PS je sledeće godine 25 godina, tako da kontam da spremaju neki veliki samostalni show. Videćemo.

Zar nisu i ove godine

6 Likes

Ne, nisu.

Onda nismo pratili isti e3

2 Likes

Pa dobro nekome je ok da tri iste igre gleda na 3 e3 sajma.

4 Likes

Možda preskoče sledeći E3 pa poput Nintenda naprave. A svi su se smejali Nintendu kako su glupi i jadni što ne dolaze na E3.

2 Likes