PlayStation kupio Bluepoint studio

3 Likes

Syphon Filter. :rofl:

Kažu da prave nešto novo…

Da hoce neko da odradi remake igre Scarface :sweat_smile: e to bih rado uzeo odmah :joy:

Shut up and take my money

I remastere tih rimejkova :wink:

1 Like

Sly Cooper!

Što ste negativni, ccc :smiley:

Po meni sjajno su uradili Demon Souls za PS5. Ako će im svaki remake biti ovakav, ja sam onda prezadovoljan.

Jak and daxter trilogija i dumrem

4 Likes

Uuu da bre Syphon Filter, igra je bila prva liga. Sate i sate sam proveo uz nju ali mislim da ne bi prosla danas kao u ono vreme pre 20 i kusur godina. Isto tako mislim i za Half Life jer je suvise teska za danasnje klince da ukljuce vijuge…
Ps jel ste igrali ovo kao klinci, meni sad nesto pade na pamet ali mi se sa ove distance cini too girly igra

3 Likes

All new psychedelic insanity…Ja sam doduse kao klinja dvojku igrao, ali onaj prvi nivo mi je ostao urezan u secanje i dan danas u ono vreme sam bio fasciniran tom 2,5D grafikom. :rofl:

Meni i dalje Gran Turismo 1 u glavi kao da je Gran Turismo 7 :rofl:

2 Likes

Što volim da čitam ove kratke priče o konzolama dok ste bili klinci. Super je što su nam matorci na forumu. :grin:

1 Like

Nemoj da krenemo mi baš matori da pričamo od C64 i ZX Spectrum 48. Neće vam biti dobro :smiley:

Eh, ta loading vremena, sa štelovanjem glave kasetofona i ludovanjem kada neko udje u sobu i pita hoćeš li da jedeš, a tebi se igra učitava u totalnoj tišini već 5 minuta i samo gledaš u neverici, očekujući pucanje učitavanja iste :joy:

Hoću remake Blue Max-a :smiley:

4 Likes

Hoću remake tekken 3,driver2 i granturismo 2.Može i usput medal of honor underground i iss2

1 Like

E ovo je već nešto što sam ja djulao kao klinac. Može, i onako ke sedmica žešći smor.

Secam se doneli moji c64 kuci i rekli im da se navikne na sobnu tepmeraturu 24 sata…
Brate mili zevas u tastaturu, dzojstik ceo dan a nikako da prodje tih famoznih 24h!? Kakvo mucenje jbt :joy:

A danas kukate zbog 20sec loading screena :joy:
Treba vas vratiti u prošlost :rofl:

3 Likes

auuuuu
gabe gabe you’re shooting at a cbdc agent!

1 Like