PlayStation E3 2018 - Showcase

Svaka cast kako izgleda The last of Us 2.

Black Ops 3 dolazi u PS Plus.

1 Like

Stvarno brutalno. Skidam kapu za ovo. Inace za sve Ps Plus korisnike, od veceras je COD Black Ops 3 besplatan za download.

Ala je lud ovaj Kojima.

I dalje ni da me dirne Death Stranding. The Last of Us 2 je profi, Spiderman vec vidjen, ono Remedy-evo cudo je isto kao Quantum Break, Resident Evil 2 je cool, Ghost of Tsushima je takodje cool iiii… Paa to je to. Prolete konferencija.

Konferencija je bila onako nista posebno,barem po meni.Death Stranding walking simulator,inace mi se ne svidja Kojima i njegovo shvatanje igri.The Last of Us 2 je ok,ali da li ce ponoviti uspjeh prvog djela ostaje da se vidi.Mogli su napraviti da je Eli bar malo ljepsa ali to je stvar ukusa i u principu nije ni bitno.Spiderman ce biti super,nikad nije dosta super junaka.Ghost of Tsushima izgleda dobro na prvu loptu ali se plasim da gameplay ne bude repetitivan i u kasnijem dijelu igre kao sto je to slucaj kod Ryse Son of Rome.Ipak je u pitanju samuraj i jos ako nema neke magije u igri ili upotrebe drugih vrsta oruzja npr ne znam koliko borba sa macem moze biti raznovrsna tokom cijele igre.

Tacno je da AC Origins nema magije ali u Originsu imas razne vrste oruzja tako da to razbija monotoniju.

Slazem se sa Jahalang-om ,a sigurno da ce biti combat sistem pokidati obzirom da je rec o samurajskom igri ( pratim sve vezano za nju od samog pocetka ) ,takodje u vezi spominjanja drugih oruzja Samuraji nisu koristili samo katane ,tako da cemo sigurno imati prilike igrati i sa lukom i strelom ,kao i sa par oruzja koja su koristili Samuraji u bitkama ,a sigurno da su developeri ove igre malo zasli u sustinu Samuraja i tog doba Japana ,sve u svemu mislim da ovo nece omanuti sigurno barem ljubiteljima ove tematike :slight_smile:

Odgledao konferenciju i to je to… Bolja im je muzika nego što je imao Ubisoft. I dalje sam očekivao da će iznenaditi novom igrom. Sve u svemu ništa spektakularno, nije bilo cod-a(osim ono pre-order map packa, RDR 2 nije prikazan, a zna se da Sony ima marketinška prava. Očekivao sam da će me oduševiti The Last Of Us 2, medjutim Ghost of Tsushima trailer je bio vrhunski. Death Stranding ja tu ništa nisam ukaprao, kao ni prošle godine. Tako da sve u svemu, ništa posebno, ghost je izvadio stvar, ali i dalje mlako…