PlayStation 5 tema (Vol 2)

Capcom all the way :muscle::muscle::muscle::heart::heart::heart:

4 Likes
  1. Capcom

2. Raw Fury

3. Chorus Worldwide

4. DANGEN Entertainment

5. Annapurna Interactive

6. Nintendo

7. Aksys Games

8. Bethesda

9. SEGA

10. Thunderful

11. Devolver Digital

12. Playism

13. Sony

14. Gearbox

15. Xbox Game Studios

16. Electronic Arts

17. Team17

18. Focus Entertainment

19. Square Enix

20. Red Art Games

Izgleda je PSN malo down :thinking:

jeste

:sweat_smile: zbogom

https://x.com/vg247/status/1772233368811217314?s=46&t=nrdnHcuQLnrP54cvvGagJg

4 Likes
1 Like

ih, nadao sam mu se u gamepassu.

Možda jedino za PC, za Xbox nema još.

https://twitter.com/PlayStation/status/1775146478337397213?t=ghQx3vDzuoooS-vMAcbDXg&s=19

2 Likes

Kako moze 60 fps kad se potrudis. :unamused:

Mozda ste i pisali, ali na koju foru je ova igra?
Ovaj DF me je zaintrigirao jer vidim da ima i momente adventure-set piece :grinning:
Nisam neki fan Souls igara (sem gotskog Bloodbornea). Je l ovo hack-n-slash avantura?

Nije to ne znam kakav trud… smanjis detalje i dobijes fps… nikakva mudrost. To je nesto cime se “trguje” od prvih grafickih kartica. Nesto izgubis, nesto dobijes…
Vrtis tri parametra i podesavas…
Rezolucija
Detalji
Fps

Ova igra vizelno ni blizu Hellblade 2
“kako može 60 kad se potrudiš” lol.
i plus je optimizovana samo za jednu platformu i čak na njoj pada fps u jeku borbe. :joy: I to pišem ja koji ću da je igram :joy:
FOMO kolega i dalje u akciji :joy:

2 Likes

Sekiro-like.

1 Like

Igra ima elemente souls igara što se tiče snimanja igre i sl. Ali sama borba nije toliko slična. Borba je više kao hack n slash gde imaš skillove, parry, comboe i gomilu sličnih mehanika. Dosta različitih poteza koje upgradeuješ… U suštini gledaj na to kao da je souls fazon iskopiran u svemu donekle osim u samoj borbi.

1 Like

Pa ako je Souls otkrivanje sveta i hack-n-sladh combat gde ne moram puno da se nerviram… onda moze :grin:

1 Like

Imaš demo pa probaj, ja probao. Nije teška kao soulslike neki ali nije toliko ni naivna. Ja zaginuo 2-3 puta na prvoj zasjedi. Mada cijenim da postane lakša kad se malo savladaju kontrole i combos.
Ima mehanike souls igara, da se neprijatelji respawnaju kad odmaraš u bazi i slično. Ja sam bio iznenađen svim tim jer nisam očekivao takvu igru.

Daleko je ovo od sekira

@kiboli98

Nier Automata + Bayonetta sa parry mehanikom

Jesi isprobao igru ili si samo vidio sa trailera/slika? Ima puno više souls/sekiro mehanika nego tzv. “character action”. Na Nier donekle liči izgledom/muzikom, a sa Bayonettom nema apsolutno ništa zajedničko.