PlayStation 5 tema (Vol 2)

Nije nakazni već kultni. Svojevremeno RPG koji je postavio mnoge standarde.

Dacha misli da je super mario postavio ove standarde :rofl:

Za mene je wolfi (doom) postavio standarde

1 Like

Braćo, pomagajte.

Uzeo sam pre nekoliko dana preko razmene TLOU2 Remastere nosioca, igrao normalno nekoliko dana, sinoć nakon igranja, izbacilo da postoji ažuriranje za igru, ostavim da se skine, malopre upalim PS, kad pored ikone igre katanac, probam nalog na kojem je igra, radi normalno, dok na mom main nalogu neće. Bukvalno ništa čačkao nisam što se tiče podešavanja naloga, pa mi nije jasno kako odjednom neće.

Uđi na nalog na kom je kupljena igra, idi u podešavanja, idi na nalog, pa pod console sharing (tako se valjda zove, pišem napamet) idi da ti je nalog aktiviran kao primary na tvojoj konzoli. U prevodu, druga strana je prebacila da je njegova konzola nosilac. Da li je slučajno ili namerno, ne znam.

4 Likes

To je to, hvala ti. :grin:

1 Like

Mogu li igre ps4 u co-op na različite konzole (ps4 i ps5 s’tim što je na ps5 instalirana verzija za ps4?) ?

Klinac na ps5 igra Fortnite sa bratom koji ima ps4 sve normalno. Za ostalo ne znam.

Većina igara podržava to. Najbolje proveri na netu šta kažu ljudi za konkretne igre koje te interesuju.

Resen drift na dzojstiku :grin:

10 Likes

Koliko pive je o’šlo? :grin:

1 Like

Ako je sistem radili kum i ja onda sigurno dosta

Pa kako drugacije :grin:

2 Likes

Pili smo rakiju :grin: ne trosimo pivo. Samo zestina.
Za danas dosta, sutra nastavljamo kada je petak vece.
@SlobeX da, kum je sve resio. Ja sam popravljao neki smartic satic :grin:

1 Like

Samo da ne budu inverted controls :grin:

Probao je klinac vec. Igrao Fortnite,sve top radi.
Ali u jednom trenutku smo pomesali nove i stare :thinking:
Ali smo prepoznali stare po malo otopljeneplastike kada se duvalicom skida ostane trag.

1 Like

Odgrao sam dve online partije Foamstars. Deluje da moze biti zabavno. Naravno da su me nalupal. :smile: Problem kod mene je sto ja svaku mp online ili party online igru koju sam igrao, bilo je- udjem, nalupaju me, ja se smorim i batalim. Prosto nemam strpljenja da vezbam na tim igrama. Divim ljudima koji mesecima ili godinama igraju nesto online u multiplejeru. To znaci da su dobri u tim igrama

Metacritic 59

Playstation 5 Slim , disk edition trenutno 490€
Ima kod Istvana ako neko juri

1 Like