PlayStation 5 tema (Vol 2)

475€ je disk verzija, 430€ je digi kod Ištvana.

Znam napisao je gore, znaci sa dostavom izadje sigurno oko 500… ovde je 550 sa 2 dzojpeda i village-om na 24 rate…

Ovo je top ponuda, kakvi sverceri i sranja… pa ovo je jeftinije kada uzmes da si dobio 2x dzojpeda.
Da ne pricam da ima garanciju!

2 Likes

Jasno sve, ali dostava je cca 5-6€, nije 25€ pobogu :smiley:

Fabri čeka slim

65k je PS5 sa dva dzojpeda, Village ne ide u bundle.
Plus na Gigatron sajtu je nema više. Ima je kod drugih prodavaca po istoj ceni.
Pre par meseci je bila tolika cena za konzolu sa jednim dzojpedom (sad je sa jednim 57k). Ko je nameravao da kupi, sumnjam da će ići niže od ovoga.

1 Like

LifeCoach :muscle::grin:

Nema teorije da bude samo 5-6€. Možda oni fazoni samo za bg dostave i to. Otkako je krenuo štrajk pošte opet su kuriri digli cene.
Imao zadnjih nedelju dana 3 pošiljke, de, city i bex. Sve 3 paketi bili 1200-1600 din a za dostavu i otkup 600 tražili svi. A mislim odavno još u doba kad sam nexus 6pro uzimao preko kp da je bilo preko 15€ jer imaju neku svoju matematiku, kao jer je veći iznos/vrednost paketa itd.

Ko što reče @djomla43 65k sa 2 dualsense, isto i kod sbba/shoppstera. Realno nije strašno na rate, poređenja radi najjači fonovi kod provajdera idu mesečne rate i preko 10k, kontam da konzola ima veću upotrebnu vrednost. Posle da isturi 4pro i ima i budžet za igre :slight_smile:

1 Like

Mene izuzetno nervira što vidim u Hrv i CG PS5 disk verzija na akciji 430€ a u BiH 500€ najniža cijena što sam vidio. Prošle godine isto akcija u Sancta Domenici isto bilo 50€ skuplje u BiH. Moramo mi biti zadnja rupa na sviralu uvijek. :face_with_symbols_over_mouth:

Ma znam, lupio sam - ali se priblizava 500e, mislim da bi izaslo oko 10e, nek proveri sa istvanovom zenom.

Kad pogledam cene sada i kada se setim da sam na izlasku dao oko 90k samo sa jednim DualSensom :smiling_face_with_tear: ne bude mi dobro

Mada opet, bar sam uhvatio hype train heh

Inace ljudi koji su bas u skripcu s novcem, imaju odlicnu priliku sad. Ljudi koji nisu, bi realno mogli da sacekaju PS5 Slim ako vec do sad nisu uzeli tbh

I sverceri racunaju euro 120 a ne 116.8
Pa ti onda svercer mazne jos skoro 2000din na oko 500€ + otkup… + garancija je na “keve mi moje” transport je isto minimum 1000din
Danas samo ozbiljno glup lik moze da kupi tako.

118din računaju :slight_smile:

Kad sam uzimao PS5 krajem avgusta bila je akcija, ~510€ je bilo u domaćim radnjama, a ~490€ preko KP, ne računajući dostavu i koliko računaju €, što znači da bi izašlo otprilike isto ili malo skuplje (uz verbalnu garanciju).

Ne brini se, ni ovde nije ništa bolje :smiley:

1 Like

Jos nisam to video ali super ako je tako. Ali svi na KP euro racunaju 120

https://x.com/tcmf2/status/1726262133757710509?s=46&t=-9tLnr_S1udJT7x6_vgw1g

Novi Naughty Dog IP ce izgleda biti ne-dosadasnji-od-njih-ocekivani SciFi :eyes: Odmah posle nje The Last of Us Part 3

4 Likes

Meh… Dosta mi je sci fi naslova u zadnje vreme. Možda ih i nema mnogo ali imam osećaj kao da samo o njima slušam. Sigurno preskačem. TLoU3 se čeka. Za jedno 20 godina :joy:

1 Like

Verujem, “nahranjeni” smo SciFi igrama :sweat_smile:

Ali svako ko ima PS5 ce ovo igrati, mislim bez uvrede Starfieldu, ali verujem da ce ljudi kupovati doslovno PS5 zbog ove igre :smile:

Ujedno ne verujem da ce biti bilo kakav RPG koji je u svim SciFi igrama, vec tight-controled akcionu avanturu.

Bilo bi kul da je nesto nalik ‘prvog dana kada su se vanzemaljci spustili na zemlju’… haos, lusnica i bes.

1 Like

Samo kada nema hiljadu zombie like naslova, gde je survival jedan od ključnih faktora igre :smiley:

2 Likes

Aj hvala ti boze. Najzad nesto novo.