PlayStation 5 tema (Vol 2)

@NmY Samo sto je sada Jun, a ne Maj :sweat_smile:

Pazi uvek mozes da uzmes PSVR 1 i igras kako dolikuje :slight_smile:

A na to sam mislio nego omašio broj, vidiš da mi očigledno ne idu brojevi od sinoć :joy:

E ali videh na netu da su ubacili neki sitan novi sadržaj u Astro Bot na ps5 zbog ove nove igre. Sad da li je neki novi level ili sl, proveriću :heart_eyes:

1 Like

1000016518

1 Like

Uzeo Astro bot da vidim šta su to naknadno ubacili u igru. Ima kao neki riddle da se reši iako pojma nemam šta i kako, nigde ne piše ništa osim da je jedan poseban bot zarobljenbu onoj džungli. Nigde nema više informacija šta uraditi itd.

Tako da sam pogledao na netu jer sam dva puta prešao nivo kao debil i počistio sve i ništa primetio nisam. Prva stvar je da morate da imatenolatinu koliko sam primetio jer meni se ništa nije pojavljivalo dok nisam platinu uzao sada. Ispade dai falilo 3 trofeja za olatinu, neke gluposti bukvalno. Ja mislio da imam platinu uveliko ali ipak nisam imao do sada.
Nakon toga se pojavljuje sve što treba ali opet kažem, nikad ne bih izvalio šta trebam da radim da nisam pogledao online jer nema nikakve indikacije, čak sam i posle gledao u onu sobu za kolekcije ima li šta da je iole naznačilo šta treba uraditi ali ništa.

Uglavnom ima ih 4, za sada je samo jedna dostupna za rešavanje i kad se reši dobija se Bloodborne botbi pored njega neki sat u galeriji što možda pokazuje da će bloodborne 2 da najave u nekom trenu :thinking: Ili neki upgrade kad izađe za PC.

1 Like

Uh shit, obrisao sam save tako da sad moram opet da protrcim kroz igru da bi mogao te nove bot-ove da nadjem.

Znaci PS5 Pro podrzava 8K, a obicni PS5 odjednom vise nema na kutijama oznaku 8K. Marketing je cudo.

3 Likes

Za sad imaš samo jednog, ne znam kako su planirali da puštaju ostale, verovatno pred neku najavu :slight_smile:

1 Like

Je*eni 8k. 99,99% nas nema 8k TV/monitor :smile:

Ma kakav crni 8K… 8K TV nema smisla bez 8K sadrzaja, a cisto sumnjam da ce bilo koji developer hteti da odradi 8K igru. O 8K filmovima da i ne pricamo. Ne verujem ni da ce PS5 Pro forsirati toliko 8K.

TV Shows i Movies su uvek prekretnice za te rezolucijske stvari, a nesto mi se ne cini da su Netflix i iTunes kivni…

LoL

A već izašla i pleyka pro 5 max

1 Like

@padawan Da li astrobot rescue mission radi na vr2?

Ne radi. Mora PSVR1 + adapter za PS5 pa preko backward kompatibilnosti sa PS4.

Jel Botina 2 vec izasla?

Nije, tek je najavljena. U septembru izlazi.

3 Likes

Koja je razlika izmedju japanske i uk verzije konzole, osim naponskog kabla? Drugar ima u Iraku ponudu da kupi , pa da ne lupam

Istice mi PS Premium pocetkom jula. Nisu mi ponudili nikakav popust tako da cu da odjebem njihovu preplatu. PS5 ide u orman do septembra kada bude izasao Astrobot.

3 Likes

Nema razlike. Imam ja PS3 nov sa tim kablom. Treba samo konverter. Mislim da je i po difoltu mozda kao na PS3 razlika u enter i back u meniju, X je back a O je enter i to je to :joy:

1 Like

PS5 UK 650,000 cd
PS5 JAPAN 610,000 cd
PS5 DIGITAL UK 590,000 this price for ps5

Cene u Iraku, 150k je valjda 100$ po njihovom, ovo su dal iz Bagdada al navodno tu gde je drugar ima i jeftinije :slightly_smiling_face: