PlayStation 5 tema (Vol 2)

Jel bolje igrati RDR2 na Series X ili na PS5? Znam da X pušta verziju za One X, jel PS5 pušta sa PS4 Pro?

Bolje je na series x, zbog ocajnog chekerboard skaliranja na ps5, ako mozes da biras

2 Likes

I ja mislim da je bolja na Xbox-u (nema ni DualSense Haptics/Trigger support), a i ako te samo to interesuje, jeftinija je na turskoj od PS Plus Extra subskripcije za jedan mesec :clown_face:

1 Like

Ma imam već RDR2 na Xboxu, obrnuo sam je čim je izašla na One S, ali bih ponovo igrao, pa vidim da stiže u PS Plus, pa rekoh da se ne zeznem i pokrenem lošiju verziju.

Pokreni koju hoćeš, nema tu neke velike razlike…

1 Like

3 Likes

4 Likes

Moze i to na PC, samo neka ubace 60fps mod i svi srecni.

Stiže još jedan remake izgleda, a taman sam planirao da odigran Horizon kad završim Uncharted…

Remaster Zero Dwan-a je trazio apsolutno niko.

7 Likes

Yep, ali oni u tome vide lagan cash grab, “nov” proizvod za malo effort-a. Očigledno da im prolazi ako masa kupuje i igra. U krajnjem slučaju niko nikoga ne tuče po ušima da kupi i igra ovaj remaster/remake šta god bio.
P.S. HZD Complete Edition su delili za DŽ tokom korone 2020. godine, tada se niko nije bunio :grin: (nije zahtevalo PS+ pretplatu)

1 Like

Aj što niko ne traži, nego što govnari odmah sklanjaju iz kataloga, da bi hteo ne hteo morao da kupiš igru.

https://www.kupujemprodajem.com/konzole-i-igrice/sony-playstation-igrice/horizon-zero-dawn-complete-edition-ps4/oglas/149372126?utm_source=kp&utm_medium=interfejs&utm_campaign=social_share&utm_content=oglas

Eo ga brt 600 kinti kupuj dok ne plane :smile:

Nemam đe da metnem disk, muke digitalne konzole :rofl:

https://twitter.com/CultureCrave/status/1791123458639663424?t=zOblTNFGKaGGc4_BSj6Mpg&s=19

1 Like

A ja bas trenutno igram Zero Dawn iz ps plusa,hoce li mi ostati save igre ako ga izbace iz kataloga,pa da kupim igru na cd da nastavim?

Pa save hoce jer ti je na SSD i Clodu-u.

Samo je pitanje da li će se sejvovi poklopiti ako je region naloga US npr. Isto sam skoro počeo da je igram, teško da ću završiti dok je ne sklone :sweat_smile:

Neće, US i EU sejvovi su drugačiji

1 Like

Imam igru instaliranu na konzoli, uklone li mi je iz biblioteke jer su rešili da rade smrdljivi remaster koji niko živ nije tražio, beli ruter na prodaju istog dana. :joy: I ovako sam prešao sve što me je zanimalo, bukvalno još Horizon ostao posle Spidermana.
I Save ne radi ako nemaš ps plus, čak i ako se regije poklapaju. To sam sad upravo doživeo sa Spiderman-om gde sam prvi deo obrnuo za platinu i kad sam uzeo ovaj upgrade kao, nisam mogao da preuzmem jedan pišljivi save jer nemam pretplatu pošto im je moto: For the Players :joy:

2 Likes