PlayStation 5 i PlayStation 5 DE tema

To samo Sony zna. Opusti se malo sa rezolucijama i frejmovima glave ce ti doci :joy:

Igraj i uzivaj

3 Likes

Pa, tehnicki je pitanje na mestu - PS5 emulator nije bas najsrecniji. Ima neke PAL i NTSC probleme sa frejmovima, npr

Mozda bi neko na emugalaxy-ju znao…

1 Like

I sada mi je podesena rezolucija na ps5 od 720p. Jeste bizarno ali tako je…iz razloga sto igram retro igre. Izgleda ruzno kada koristim operativni sistem konzole al sta da se radi.

evo koliko bolje izgleda na ps3

2 Likes
1 Like

Nadam se da ce PS traziti od SP nastavak.

Baš fali takvih igara. Zamenio bih Uncharted za novi Jack bez razmišljanja. Jedino je Insomniac održao Ratcheta u životu.

2 Likes

Bas fale takve igre. Jbote early 2000-te su bile platforms blowout. Jack & Deckster trilogija, Sly Cooper trilogija, Rachet & Clank Trilogija, Ape Escape 2…

1 Like

lagana sprdnjica :joy:

1 Like

ovaj hot wheels kakav je

Ima par članova ovde koji su igrali i imali reči hvale.

1 Like

Mora se priznati da Sony lepe igre daje za bazični plan, u odnosu na raspali Gold koji svaki mesec izbunari neke igre za koje niko živ čuo nije.

Odlična igra, ludnica kako je dobro.

Edit: s obzirom da i ti gotiviš kart racing igre, ovi ima da ti legne perfektno samo što ovde nema oružja, raketica i sl. Ja pustim neku moju punk-rock listu u pozadini i kao da igram burnout otprilike. :smile::ok_hand:

2 Likes