PlayStation 5 i PlayStation 5 DE tema

VRR ćeš primetiti samo ako znaš da je igra na nekim mestima imala tearing ili frame drop, a sada više nema. Ako igra nije imala tih problema, VRR nema svrhu.

Nije skroz sve isto. Pored toga sto je bilo i ranije da vidis ko sta igra trenutno, novina na PS5 je da mozes osim pregleda satnice svojih igara da gledas i sate prijatelja koliko su sta igrali. Ne samo sada vec i pre par godina, za svaku igru posebno. Dok oni sa ps4 ne mogu to da vide. Spijunaza prijatelja je jos veca, pa cak i ljudi kojih nemas u prijateljima. :joy:

1 Like

Sa PS Vite možete recimo da vidite samo trofeje koje ste osvojili na Viti i PS4 ali ne možete da vidite svoje PS5 trofeje. Isto ne možete videti prijatelje koje igraju na PS5 konzoli. Ne znam što, ne verujem da je to neki veliki problem, ali ono, nije pa i da je nešto mnogo bitno.

Ma ok netflix, spotify youtube i ostale legalne stvari koje imaju svoj dedicated app na tvu rade bez problema.
Ali recimo stream nba utakmice neće, nmg da kačim link zbog piraterije :smiley:
Recimo sa jednog sajta ne radi (koji pokreće chromecast app na tvu) i ništa se ne dešava, drugi sajt gde je onaj od davnina flash player embedded u stranicu, on ni nema dugme za cast, ali desni klik na sam video i cast radi bez greške, tačnije krene da castuje ceo ekran pca, ne samo video.
Nisam imao živaca da se cimam ili borim sa reklamama na browseru tva pa sam zabo hdmi u grafičku i udri old school jbg

Evo PS5 ovde u supermarketu, nekih 10 komada, bez bundla $590.

Xbox i Switch nula :joy:.

8 Likes

Ne vole Arapi Xbox. Ti im vadis tamo prosek :smile:

1 Like

Da, nas pet stranaca :slight_smile:. Doduše vole i Switch, samo je on dostupan u gaming radnjama. Ovo u širokoj prodaji, mahom PS.

1 Like

Al kad sam morao da zumiram da nađem reč arapskog, baš su ga sakrili.

1 Like

Pa jeste bundle, dobije se i GT7 za te pare.

Ovde leba nema da se nadje ps5, juče se stavio na listu čekanja u Orange, pa da vidim kada će me zvati i kakav će bundle biti u pitanju.

Aaa, vidi stvarno.

1 Like

187.90 jesi probao na budalu da das nase dinare umesto kuvajtskih. Ako prolazi uzmi meni dve :joy:

4 Likes

idemooo breee. Jel se zna tačan datum u junu? A pazi ovo “PlayStation Plus Premium/Deluxe members will have a selection of popular classic games to play, with some titles that will show improved frame rates and higher-quality resolution compared to their original launch versions”. Da li to znači ako budem igrao Ape Escape 2 (ps2) imaću 60 fps?

3 Likes

Mislim da se zna Dačo i da su tačno naveli kada će biti za koju regiju. Super je ovaj line up. Biće još bolje. Drago mi je da će biti vidljiv neki pomak.

The exact release dates for the new PlayStation Plus are:

• Asia markets (excluding Japan) – targeting May 23, 2022
  • Japan – targeting June 1, 2022
  • Americas – targeting June 13, 2022
  • Europe – targeting June 22, 2022

Taman sam hteo da odigram ponovo RDR2 i Ghots of Tsushimu za PS5, kad evo ga dolazi u servis. Super !!

Verovatno ukoliko sama igra bude bila podržana i stavljena u servisu. Evo sad tek čitah da je tu igra. Nešto ja iskreno nisam lud da igram te PS2 igre, ali okej, ima očigledno ljudi koji to žele i koji će platiti za to.

2 Likes

znaci 13.juna. Idemoooo breee :smile: u walletu imam 64 dolara, znaci treba da ddodam još 54 da bih uzeo Premium Paket. Ne znam za tebe ali ja kao veliki fan 3d platformera, definitivno cu odigrati ape escape 2 kao i remasterizovana izdanja Jack n Dexter :smile:

2 Likes

Ma ja brate jedva i ove PS3 igre neke odigram, a da se vraćam na PS2 i PS1 eru i da plaćam dodatnu razliku, stvarno ne želim. Mada, obzirom da imam PS Now i PS+ automatski ću dobiti ovu najjaču pretplatu do 01.11.2022. pa ću da vidim da li vredi plaćati za te starije igre. Sve u svemu baš mi se svidja ovaj klasičan Playstation Plus Plus lineup. Očekujem da nam uskoro daju neke informacije i koje će igre uleteti u novi PS Now deo :smiley: Jak and Dexter imaš i za PS3 kao HD kolekcija. To bih voleo da odigram, već sam počeo The Precursor Legacy na PS Viti :smiley:

1 Like

Ne bih igrao originalne ps3 igre. Zanimaju me ps2 igre, narocito remasterizovane. Reci mi sad- jel postoji neke razlike izmedju pomenute Jack n Dexter ps3 kolekcije i Jack n Dexter ps4 bundle iz 2017.godine?

Classic Games Catalog – Remasters

PlayStation Studios

• Ape Escape 2 | Japan Studio, PS4
  • Arc The Lad: Twilight of the Spirits | Japan Studio, PS4
  • Dark Cloud | Japan Studio, PS4
  • Dark Cloud 2 | Japan Studio, PS4
  • FantaVision | SIE, PS4
  • Hot Shots Tennis | Japan Studio, PS4
  • Jak II | Naughty Dog, PS4
  • Jak 3 | Naughty Dog, PS4
  • Jak X: Combat Racing | Naughty Dog, PS4
  • Jak and Daxter: The Precursor Legacy | Naughty Dog, PS4