PlayStation 5 i PlayStation 5 DE tema (Vol 1)

Ja imam onaj all in one,dobra fora sve preko njega palim

Konzolni gejming više nije segment na kom se očekuje bilo kakva ekspanzija. Kad se dođe do nekog broja pokrivenosti, tu se stagnira. Zato se Sony okreće PC i mobile tržištima. Tu postoji rast i kinta.

1 Like

Realno, mobilno trziste je najmanje zasiceno kvalitetnim igrama, ali je i najpodloznije manipulacijama.

Ovde kada bi uletio Sony sa kvalitetnom first party igrom ala Uncharted, sa nornalnijom implementacijom GaaS modela, ubili bi pare.

Ono sto bi najbolje bilo je neka Destiny igra sa trenutnim modelom-zaradili bi ogroman novac za veoma kratko vrijeme.

Kad je i Nintendo ušao u android i ios svijet što je to Sony ponosni da to ne čini ili nemaju dovoljno timova za taj segment

Slomicu ga ako se ispostavi da se konzola pali na pokret :joy:

Series X poceo da se pali u full hd rezoluciji, sony se pali sam. Vreme je sve menjati :grin:

1 Like

Rekoh ti prodaj obe konzole i uzmi nove. I onako im je garamcija prosla :laughing:

2 Likes

Ako mi verujes igrao sam sat ipo requiem. Tako u nekoj bezveze rezoluciji… i vidim nije to to i nikako da ukapiram :joy::joy: tek kada sam udario restart kao da se vratio vid :joy:

Meni se to dešava često, pisao sam ranije i niko sem mene se nije žalio, evo sada ti prvi :grinning:

Prijavljujem kvar i ja. :grin: sada se sve češće i češce desava sa zadnjim update-om.

1 Like

Nije strašno, restart rešava problem, samo malo nervira.

1 Like

Udaris restart da rešiš to. Pa onda gasiš igru koja je ostala u quick resume pa opet pališ igru :grin: sve ono jednostavno sto je nekad bilo su ukomplikovali sa novim opcijama bukvalno :grin:

2 Likes

Jbg, kad je Series X poluproizvod.

2 Likes

Ti imas u tvom sonyju bakar polovično :joy: moj je prvi pun bakra :joy::joy: imas takodje poluproizvod :grin:

1 Like

Xaxaxaxaxa, Mlađo, Mlađo :grinning:

Slobo, uleti odalami ga :joy::joy::joy:

1 Like

Slažem se, isto i kod mene.

2 Likes

Igram na 4k AOC monitoru i nisam imao te probleme sa rezolucijom.

1 Like

Nemaju svi te probleme, ali ima dosta slučajeva koliko sam ja ispratio na nekim forumima…

Nisam siguranu poentu sirenja vesti prodajnih rezultata na forumu, ali pretpostavljam da i nemamo pametnija posla. :smiley:

1 Like