PlayStation 5 i PlayStation 5 DE tema (Vol 1)

Dosta ljudi zamera sto konzola nije crna.Treba se setiti da je Playstation bio sive boje a kasnija iteracija PS One bela tako da …

Ja bi najradije uzeo tipa zeleni, zuti, crveni, plavi ili nekoj tako zivoj boji, eto mozda za PS5 ulovim neku “limited edition” verziju u nekim egzoticnijim bojama.

1 Like

Izgleda da ce cijena konzole biti 599 funti, navodno Amazon vec formirao tu cijenu.

https://www.google.ba/amp/s/www.tomsguide.com/amp/news/ps5-price-just-leaked-on-amazon-and-its-crazy-expensive

Ma ebeš konzolu nego nema mi Silent Hill-a… Pu! :sob::rofl::rofl: Ona “Mulan” igra mi se najviše svidela što su pokazali. Pored Resident Evil-a…

Generalno su njihovi proizvodi većinom bili crne boje, sam Stiv Džobs je jednom prilikom izjavio da je kreirajući Apple kao brend želeo da mu dominantna boja bude bela, kao suprotnost Sony-a, čije je proizvode posmatrao stalno jer je živeo blizu Sony prodavnice.

Nece biti ta cena sigurno, to na Amazonu je neko okacio jos prosle nedelje, nema to veze ni sa kakvim zvanicnim izvorima.

Izgleda da je malo veće parče hardvera:

2 Likes

Puno izvora navodi ovaj odnos cijena:
Xbox - 499 US
PS5 - 599 £

Da, moderno PC kuciste like Alien w.Sve preko 500 e je ne primerena cena.

Iju majko moja… Pa ovo stvarno k’o vaza. Glomazno bre… Inače i kod mene se slavilo :grinning_face_with_smiling_eyes:

2 Likes

@NmY Ti imas sve konzole, svaka cast :slight_smile:

1 Like

Jel ti stvarno veruješ u ovakav odnos cena?

Nije mi jasno kako neko može da formira cene ako se nisu izjasnili ni ms ni soni, neko im je šapnuo, šta…

Izvori sa sve fejk slikama ps5, pa do pre 2 sata nisu znali ni kako izgleda…

Nemam baš sve :slight_smile: Imam Xbox One slim, Xbox 360 slim i Ps4 pro :slight_smile: Imao sam i Sony 1 i 2 ali sam ih pozajmio burazeru i on ih je uništio načisto. Inače uvek sačuvam konzole, ako uzimam nekad ps5, sačuvaću i ps4. Neću da ga prodam, ja se vežem za te stvari i onda mi je kul kad su tako sve na okupu. :grinning_face_with_smiling_eyes:

5 Likes

Ne vjerujem nista dok ne bude zvanicno.
Mada bi Sony sigurno stavio tu cijenu da nema Microsofta, ovako bi pucao sam sebi u nogu.

Ali mislim da ce tesko konzole biti 500 US ili cak manje kao sto se mnogi nadaju. Mozda oko 550…

Uzmite cinjenicu da u razvijenim drzavama djeca kupuju mobitele od 1.000 i vise US, €, £…

Nisi u pravu, sony je i u ovoj generaciji imao jaču a jeftiniju kozolu na izlasku…

Drug samo iznosim svoje misljenje i mislim da imam pravo na to. Trziste jasno funkcionira, ako nema konkurencije, cijena se formira sa extra marzom. Nije Sony dobrotvorna udruga pa da brine o potrosacima, sve su to velike korporacije koje gledaju samo profit.

Niko ti ne brani, samo iznosim činjenice i svoje mišljenje na koje i ja imam pravo.

Pa onda je logično da sigurno neće ostvariti nikakav profit ako će ići sa 200 dolara skupljom konzolom od konkurencije.