PlayStation 5 tema (Vol 2)

Nemam ti kad :rofl:

1 Like

https://twitter.com/verge/status/1645844438936109075

“Are you a ground-breaking innovator in the cloud streaming product space? Then you likely agree that Cloud Gaming is on its way to becoming a major part of the gaming industry,” reads part of a Sony job posting for a Director of Product Management for Cloud Gaming.

Moć oblaka :cloud:

1 Like

Ko nedelju dana pre prvog maja kad odes da utabas mesto pa tako oni sada za taj handheld

1 Like

Prilika za @n00dle da promeni radno mesto a i državu. Da nam ne kuka više kako se zlopati u Kanadi :smiley:

1 Like

Prokleti bili za sva vremena sto gase Dreams projekat.

Strpljivo sam cekao i odolevao da kupim Kenu. Kao da sam znao :grinning:

3 Likes

Top je postava, uvek sam i ja nekako preskakao KenJu :grin:

1 Like

Ja koji sam kupio kenu pre 2 godine za 19,99

3 Likes

Za te 2 godine mogao je ceo forum da je obrne :smiley:

Da pa sarkazam sa moje strane. Igru su delili šakom i kapom skoro za džabe godinama. :slightly_smiling_face: Svakako lep dodatak za one koji su se čuvali do sada.

1 Like

Cepao se GOTY HiFi Rush :rofl:

1 Like

Ta igra jeste GOTY a vi poričite kolko oćete :grin:

1 Like

Dobra igra i apsolutno ništa više od toga.

1 Like

PS fanbojevi nemaju prava da komentarišu Hi Fi :grin:
(Da, mislim na vas trojicu skupa :grin:)

E imam da kupim PS samo da koristim taj vaš popularni izgovor. :grin:

Ja imam sve tri konzole i u poslednjih pola godine najviše se igram na XsX, ali činjenice su činjenice. Samo objektivno :slight_smile:

3 Likes

Nemas ti hrabrost za to. Izgubices reputaciju Robotnjikovog miljenika ako uzmes PS :joy:

MikiPS5 :grin:

1 Like

Odavno nisam bio na forumu a mozda je neko pisao o ovome. Evo cena kod braće turaka:

Deluxe je inace premium bez ps2/3 igara.

Napravite novi turkey nalog, kupite deluxe, stavite kao nosilac nalog i uzivate :grin: Manje od 3000 dinara godišnje.

Brišite ako se ovo već zna. :man_shrugging:

5 Likes