PlayStation 5 i PlayStation 5 DE tema (Vol 1)

I da predjes Crash 4 sa ispod 3 smrti po nivou. To je veći hard core od svake souls igre :joy:

Podseti me na mog jugica pre 20tak godina kad sam se vracao sa posla u NS i u Temerinskoj ulici da zapalim cigaretu ispade mi upaljač na patos, stao sa strane da ga nadjem i menjač sa sve osovinom propade kroz pod :rofl:

3 Likes

Hahahahaha. Čitam u busu i cepam se. Ljudi gledaju dal sam normalan. :rofl::rofl::rofl:

1 Like

Pa nemam nista protiv da ostane, kao izbor u meniju. Ali je performance mode danas standard. Imaju rekonstrukcione tehnike da pomognu u tome.

1 Like

I šta sada činiti, čekati i dalje, jer skoro je 2023. ili ići na ovu karakondžulu :joy:

Neces ti nidje s onim bundlovima :joy:

Slim naravno

1 Like

Ovako nesto sam ja cekao, ali mogu malo da olade sa kontrolerima koji kostaju 250$, prakticno pola konzole ili ceo Series S. Totalno ne primamljiva cena. Do 150$ bi smeli biti ovi “pro” kontroleri, sve ostalo je kradja. :slightly_smiling_face:

4 Likes

Razer je inače poznat po “pristupačnim” cenama :grin:

1 Like

Ne bi dao 150 a ne 250 za kontroler. Glupost ziva. Sve me strah postali ste pro CoD igraci :joy:

1 Like

Za te pare kupiš običan u svim bojama :grin:

1 Like

100-150€ je da kazes ok za neku pro opciju.
Pa obican je 70-80€
Dobrog misa za komp bih isto platio 100€

Ali Mare nisi pro, tako da bacanje para :joy:

1 Like

Mene boli uvo sto nisam pro. Sve cu pro kupiti :joy:

Samo zamišljam da moram pored svih ovih silnih tastera i trigera da koristim još nekoliko pedala, pomagalo za analog i slično. Neka hvala.

This topic was automatically closed after reaching the maximum limit of 10000 replies. Continue discussion at PlayStation 5 i PlayStation 5 DE tema (Part 2).