PlayStation 5 tema (Vol 2)

Pre neki dan listam PSN Store i nisam mogao da verujem sta sve vidim. :sweat_smile: Izgleda da ce pocistiti konacno.

Cak sam uslikao jer nisam mogao da verujem :upside_down_face:

I naravno:

Ovi izgleda odlučili da naprave svoj Game Pass, tako Å”to će ti utrpati sve igre u kutiju:

1 Like

KolekÅ”n ā€œplejka i sve iz radnjeā€ samo 1.000.000,00 dinara :joy::joy:

1 Like

I ćumur joÅ” da stave :grin:

PS5 i 5 igre? Top :joy:

Dobro je sto su igre sasvim ok za onog ko nema ps5. A ovo generalno smatram ucenom :grin:

1 Like

Kako da ne. Ucena. Ako hoces kupi, ako ne ne moras. Silom te niko ne tera :joy:

Fali samo CD Zdravka Ćolićaā€¦

2 Likes

Ko prvi put kupuje nije lose. Evo ja kada sam uzimao to je bio moj prvi PS i ja bih to kupio.

1 Like

On je isao uz prasak za ves + karta za koncert. Bez sale bese to neka 2006/7

1 Like

Crni petak nema ispod 50ā‚¬? Ili se ja ne snalazim najbolje. Ako neko nađe neki povoljni link neka Å”alje. Sad mogu da ga kupim i aktivira se kad ā€œtrenutniā€ istekne?

Nemas nigde jeftinije. Sa tim sto racunaj ako ti je aktivna pretplata trenutno, a imas jednu od dve jace pretplate kada kupis kod za obican PS+ sistem ti radi konverziju i dobijas manje meseci. Tipa lupam umesto 12 meseci dobijas 10 i slicno.

Meni isto istice sada i uzecu je direktno sa sonija jer mi je najbolja opcija posto je u pitanju Extra varijanta.

Ako je obična prerplata? Mislim da tu nastavlja kad ova istekne,a sad se aktivira?

Da to bi trebalo da bude tako.

1 Like

Upravo sam sad gledao cijene, i meni je isto cudno sto je 50 eur na cd keys. Za black friday uvijek je bilo oko 30 eur.

Ovako se vise isplati uzeti direktno preko ps, mislim da sa popustom od 25% ispada oko 45 eur

1 Like

Ističe mi pretplata januar 2023. NiÅ”ta sledeća Å”ansa mi je oko katoličkog božića tad zna isto da bude neki popust,mada kad sad nije mala je Å”ansa da će i tad biti,ali kockaćemo se :slight_smile:

Kupi Wallet kredit na cdkey-su i kupi pretplatu preko sony store-a i to je to. Mozes da uradis stack-ing pretplate bez problema.

Tesko da ce bilo gde biti veca akcija od 20%. Poslednjih par meseci intezivno pratim ali nista posebno tako da ovo sada na store-u sa 25% je cak sta vise najbolja ponuda.

EDIT:

Dopunio malopre moj EXTRA tier za 74.99$ i imam opciju da nastavim da uzimam za istu cenu dok je Black Friday i isto tako mogu onda da uradim upgrade na Premium za 15$ po godini. Cisto da znate.

1 Like

Ovo verujem da vecina vas nije obracalo paznju jer nema potrebe da premesta hdmi kabl, juce kad sam posle 2h igranja prebacivao Hdmi kabl sa sonija na Xbox bio je bas jako vruc, a kad sam gasio Xbox posle 2h igranja uopste ni malo topao, pa reko mozda neko kad bude igrao duzi period i kad ugasi da proveri hdmi jel ista situacija ili samo kod mene.