PlayStation 5 tema (Vol 2)

Continuing the discussion from PlayStation 5 i PlayStation 5 DE tema (Vol 1) - #10052 by jahalang0112.

Previous discussions:

Kupi Nikola, neka ti skuplja prašinu kao i sve ostalo što si pokupovao :stuck_out_tongue: :joy:

1 Like

@jahalang0112 cestitamo. Post br 10.000 je tvoj :grin:

@MladenVR neka ti skuplja prašinu - I to me boli uvo :joy:

Bice ono “Prodajem električni šporet iz Pirota, nikada uključen na trojku” :joy:

Ali bez zezanja ti dodatni tasteri znace u nekim igrama. Ne u svim igrama ali recimo igrati Halo sa obicnim kontrolerom uopste nije isto. Na dodatnim tasterima mi je skener (sonar :slightly_smiling_face:) i jos mnogo stvari koje skracuju vreme potrebno da reaguješ. A ja kad imam sat slobodnog vremena, vreme mi znaci sve :joy:

2 Likes
1 Like

Bitno da smo xbox forum, a to sto je playstation 5 tema jedina tema koja je otkako je sveta i vijeka zatvorena sistemski zbog 10k postova, nije ni vazno :joy:

2 Likes

Od toga 9000 off postova :joy:

3 Likes

Velikodusan si :joy:

1 Like

Koja nepravda. :confused:

Horizon je za 3 koplja bolja. Minimum!

1 Like

Elden moĹľda?

1 Like

Nisam igrao. Nije za mene, ja sam retard za to.

Samo youtube Mare i postaces expert za Elden Ring.

1 Like

Mnogo se gine. I to od A do B nisam ja nigde rekao. To ste izmislili.
Nisu moje reci. Ja prilicno slikovito opisem sta mi se ne svidja i to nije to.

Ne mogu, teska je svi kazu. Ne daju mi se pare kada znsm da ndcu izdrzati duze od 10min

1 Like

Jel prelazio neko Hot Wheels? Znci drugu bos trku u drugom svetu sa onim esid oblacima i dinosarus glavom igram 2 dana i ne mogu da predjem. Medium tezina ali pakao. Mislim da cu odustati. Bas je tesko.

Igra moj klinac ali ne moze da predje te zeznute staze. A ja nemam zivaca da vozim. Tako da on pici. Videcu gde je zapeo on.

1 Like

Ja prešao sve, čak sam sada digao težinu na expert i iznova prelazim jer mi je žao što sam prešao igru :joy: Uzeo Hondu s2000, nagruvao je na max i deri.

1 Like

jedva sam presao Scorpion bos trku. Znaci da me je stigao u poslednjoj deonici tacno bih obrisao igru. Zajebane su ove bos trke uzas

2 Likes
1 Like