Playstation 4 - diskusija, info, slike, video - Vol. 3

Ljudi imam pitanje, prodajem ps4 slim i na njemu imam 7-8 igrica na nalozima, kako guest tako nosilac, razlog prodaje je prelazak na pro konzolu…e sad kako ja te naloge da sklonim sa konzole koju prodajem, kako ih kupac ne bi imao, a meni da ostanu pa da ih posle prebacim na ps4 pro.
Da li samo da izbrisem igre sa konzole i izbrisem user, ili treba jos nesto uraditi?

Samo pobriši usere, i nosioci se deaktiviraju kad ih brišeš…

Isto tako i za guest?
Znaci kad ih pobrisem nece zapamtiti lozinku i slicno, i posle se mogu lepo ulogovati na novoj konzoli?

Ne može da zapamti kad je obrisan :joy:

2 Likes

Hvala brate.
Izvini na idiotskim pitanjima, sta znam, bolje da pitam…

Za koliko si je utopio?

Za 240€ i za koji dan stize nov pro za 340€, sto se mene tice ful.
Da li cu moci da nastavim igru tamo gde sam stao na novoj konzoli?
Nisam prebacivao nikakve save podatke jer nisam znao kako a i zaboravio sam na to…

Pa ako ti je save na cloud-u, onda ces moci da nastavis

Treba da se prebace podaci direktno sa PS4 na PS4 pro…

Ako si prodao PS4, jedini nacin da nastavis je ako je uploadovan save preko PS PLUS-a.

Imao sam ps+ sve vreme dok sam igrao, ali ne na tom nalogu gde je igra a i nisam ukljucivao da uploaduje tu…
Sta da radim izgleda da cu morati ispocetka sve…
Edit: A je l mogu prebaciti save sa tog starog sonija na usb?
Probao bih da iscimam decka kom sam prodao jer je iz mog grada, a to je 2 minuta posla.

Presao sam The order 1886, nepravedno napljuvana igra, kao i Ryse sto je popljuvan. Drugi deo ako ga bude moze da bude masterpiece, ovako jedna sasvim solidna igra, sa sjajnom grafikom i sjajnim gunplay-om. Sad mi se igraju gearsi kampanje…

2 Likes

İmao sam istu situaciju prodao sam ps4 i nabavio ps4 pro…ali pre predaje ps4 backup sam uradio, sve na usb…kada mi je stigao ps4 pro…sa usb -ja updatovao i sve igre sa sacuvanim podatcima bili su tu…e sada ili ps plus sa cloud opcijom ili usb sa backup-om uradjenim…

@Shamso69 kasno videh prepisku.
Ima daleko elegantnije rešenje - samo se ubaci lan kabal u obe konzole i prebaci se komplet stanje jedne na drugu. Bukvalno dobiješ identičnu kopiju svih igara, naloga, save, podešavanja i svega ostalog.
Ako nije previše čačkano i brisano, probaj da uradiš ovo, veoma je lako, ne baš brzo (zavisi od brzine mreže na koju su prikačene obe konzole 100mbit, ili više).

1 Like

Pa, da, rekoh mu da mu treba stari PS4 da prebaci podatke, ali je problem u tome sto ga je vec prodao…

Sve znam, samo ako je već cimnuo čoveka za kopiranje na USB i ako nije problem sa vremenom, mogu da odrade komplet prebacivanje.
Nije zgoreg pokušati, opet će biti naje cimanja, a pozicije će sigurno biti sačuvane. Koliko sam razumeo, ovo je nabitnija stvar u celoj priči, a 100% je sigruica da radi proces. Ja lično tako uradio prilikom prelaska sa PS4 na PS4 PRO.
Ako su nalozi pobrisani, onda sledi ponovo postavljanje i skidanje igrara. Ali i to nije tako strašno.

Ako su nalozi pobrisani a nema sejvove na cloudu onda mora sve ispocetka.

Ako nisu, slazem se da je odnosenje konzole kod tog decka ipak najsigurnije resenje.

Ko uplati 12 meseci Ps Plus pretplate, dobija Rainbow Six: Seige na poklon. Na US nalogu bar, koliko sam video.

to je samo za nove korisnike (pise malim slovima :smiley: )

1 Like

Jok ce pise velikim da svi vide :slight_smile:
Marketing mucke

E jbg, to nisam video. :smiley: