Playstation 4 - diskusija, info, slike, video - Vol. 3

Kad udjem na oglase vidim ps3 za 150, slim pa cak i obicne vanila za 200-250.
Glupo je da stavim moj pro za 200, kad prema oglasima nije realna cena.
5 njih je zapratilo oglas samo niko da se javi.

Sacekaj jos malo. Skoro je drugar uzeo obican Slim sa dva dzojstika za 250e.
Ja bih pre uzeo Pro ali ok.
Mozda izleti neko. Ali zavisi koliko ti treba brzo lova. Ako hoces da se resis daj skini za 30e i mialim da ce da ode.

1 Like

Ma sto kaze Marko sacekaj ako ti ne gori bas za kes, javice se neko od tih sto prati ili neko drugi.

1 Like

Ne gori, nego jedva cekam da se javi neko treba mi lova za tv.
Nije hića ali bi bilo dobro da bude brzo hehe :grin:
Pa pazi ako je on kupio slim za 250€ onda je realno da ja prodam pro za 300€.
A ja ga spustio cak na 250€ i ocekivao sam 10 poziva na dan :joy:

Jos jedan predlog. Ako mislis da je do para, postavi oglas na neki drugi nalog i telefon. Promeni malo pricu i stavi za 30e manje. Pa da vidis sta ce biti.
Da ne spustas na ovom gde si vec okacio za 250e da ne pomisle neki da ti gori pa onda kao daj da ga zovemo i nudimo jos manje.

1 Like

Moj ti je savet nemoj da spustas nista vec sacekaj malo, mislim da to sto si stavio je ionako najniza cena za PS4 Pro , mislim da je to neka najdonja granica i ispod toga ti se ni ne isplati davati je , tako da sacekaj jos malo.

1 Like

Vazi, slusam vas obojicu :slightly_smiling_face:
Hvala svima :partying_face:

Nikad ne prodajes ako ti je frka. Zapamti.

1 Like

Haha, ma ajde ljudi molim vas, pa nece crci ako spusti cenu za par desetine evra, ne prodaje stan ili kola nego oldgen playstation :slight_smile:

Realna cena je ona za koju dobijes ponude u roku od 24h. KP prati milion ljudi i ako ne dobijes nista znaci da si bas preterao.

A te druge cene koje gledas su samo okvirne, to ti je pijaca, nemas pojma za koju stvarnu cenu se na kraju ljudi pogode. Ocekuj i ti takve ponude da dobijes, polovne gume malo koriscene, domace zivotinje…

1 Like

Sinoc saznam da je uzeo drug isto neki Slik 500gb 1xdzojstik za 210e
Pa mamu mu …m ne moze onda Pro 2x dzoj ispod 250 ali ajde…

1 Like

Moze ali ne bi trebalo.

To ja odavno pricam ja ne bih dao ni 200e ali samo iznosim da se losije konzole od njegove prodaju za skoro iste pare.

1 Like

Upravo ovo što kaže Marko, slabije i starije se prodaju za 200 eura pa zašto ne bi on sačekao i prodao njegovu za 250. To šta bi trebalo ili ne bi kod nas odavno ne igra nikakvu ulogu.

Bas to, mislim stvarno bez zelje da uvredim nekoga taj stari PS4 od 500gb ne bih dao vise od 100e ali iskreno i to bih uzeo iz zezanja i ubacio kod dece u sobo na njihov TV onako cisto da ima…

Pro 199e, base 149e. Pro mozda vredi mnogo vise od te razlike, ali sta ces, kad vec nece za 250…

1 Like

Da, ovo bi imalo vise smisla da nisam retard.
Jer sam prvo stavio cenu 300€ i javlja mi se lik za 250€ donosi mi lovu odmah, iz istog smo grada.
Ja ga, slepac, odbijem i onda 2 dana posle spustim cenu na 250€ i sad cekam :expressionless:

2 Likes

Vrlo korektno za PS Now. Konacno sam zadovoljan :slight_smile:

2 Likes

A ide li neato za PS+?

Pomislio sam da je nesto promenjeno.

Jer probao da neko doda ove igre u Library? Soulstorm i Zomby Army hoce a Days Gone ima cena