Playstation 4 - diskusija, info, slike, video - Vol. 3

Ona je pre radila u Ubisoftu, stoji iza Assassins’ Creed serijala. Posle je vodila EA Motiv studio, pa je onda prešla u Stadiu da bude zadužena za first party studije i igre. Onda je to sve propalo pre mesec dana, tj Google ih raspustio, i evo sada ima novi studio i prva igra je za PlayStation.

GOD OF WAR za pc, if ako je to istina wowwwwww.

1 Like

Da, kako da se ne secamo. Svidja mi se i ime studija.

Bice joj tesko u drustvu bradatih muskaraca u playstation portfoliju :smiley:

Stadija joj nije bas trebala u CV-u ali dobro.

Pa pazi, ko ne bi prihvatio ponudu da bude head of first party portfolio? Problem je Google.

First head of party? Dobro je da nisam na tviteru.

Pa ne znam, ali svakako nam treba jos jakih zena u industriji da se bradati muskarci ne bi osecali usamljeno.

Ona je odavno top menadzment, zena od karijere. Cool samo sto je nekada bila koder.

Pomalo mi je cudno sto je Phil nije ugrabio, ali eto dzentlmenski joj je cestitao preko tvitera (crkla dabogda cough).

6 Likes

Wow bas dobra stvar. Nekoliko VR bisera takodje.

Ps5 nema browser

molim? ali zasto ? :relieved:

Dodace ga sa nekim upgrade-om, jer se moze doci do njega, tj postoji u sistemu ali ne kao zaseban deo odnosno aplikacija.

Pa boje se jer je to backdoor za hack pa su ovako najlakše to spriječiti.BSD je opensource pa ga stalno češljaju hakeri

Sony: mi verujemo u generacije
Isto Sony: gasimo online prodavnice za starije generacije

1 Like

Da imaju Smart delivery nebi ukidali a ovako

Pa ta prica da veruju u generacije je bila za nadolazecu konzolu a ne za stare. :rofl:

Ako nemaš store sa kog je igra kupljena, ne možeš ni digitalnu igru da pokreneš.

Što znači da kad dođe PS6 ukinuće PS4 store? Svodi se na to da je ulaganje u PS ekosistem neizvesno i ne postoji garancija da će tvoja digitalna bilblioteka biti bezbedna za X godina.

Lepo sam ja rekao da ona dva indusa sto drze ceo Sony ne mogu sve da postignu. :grin:
Zbog ovakvih stvari ce xbox sa razlogom i da ih pregazi.

Hard copy rules. :smiley:

Igre i dalje mogu da se skidaju i igraju, samo ne mozes da ih kupis vise, kao ni DLC za njih. Ali ako ih imas do tog momenta, koristis ih nesmetano. Tako da prica da brines o svojoj digitalnoj biblioteci nema osnova. :rofl:

1 Like

Library je odvojen od store-a koliko ja znam.