PlayStation 2 Diskusije (Pitanja i Odgovori)

Dakle kao sto sam naslov kaze sve vezano za ps2: Ovde mozete postavljati pitanja za sve sto se tice playstation 2 konozle.Srecno :party:

Proveo sam lepih 4 godine uz ovu konzolu i odigrao negde oko 200 naslova, svakako najbolja konzola svog vremena.
Barem nije bilo mucenja oko piraterije jedan cip je resavao sve :slight_smile:
Svakako God of War neprevazidjeni naslov ko nije nikada igrao a poseduje ps2 ne sme propustiti.

Totalno si upravu. Konzola je “bila” dobra ali dok nije dosao xbox 360 i ps3… sve ode u off. Ali ima ljudi koji idalje igraju evo ja, presao sam dosta naslova sad vise igram sa bratom teken 5,fifu ili pes …

Da li je neko radio preko McBOOT programa pa da se .iso file igraju direktno s USB-a?

da ja sam na moj flash od 16gb ubacivao neke igre … ako ti treba nacicu ti tutorial!

Secate li se kako je bilo moguce kupiti Sony Playstation 2 u radnjama kao sto su: Big apple,Gigatron,BEOSOFT (jedna od najboljih radnja IKADA).
I dodate 10 eura (ili vise) da vam ugrade cip za pirate :slight_smile:
Gde su otisli ti dani?

Prodajem Sony playstation 2 Fat konzolu potpuno ispravnu i cipovanu, sve diskove cita iz prve kao i sledecu opremu uz nju. Tri kontrolera u solidnom stanju sa manjim manama, memorijsku karticu od 64 MB, AV kabl, skart kabl kao i 108 uglavnom Verbatim diskova sa igrama (vrednost samih DVD-a je preko 2.500 dinara).
Ponude na pm.

E davno je to bilo

eh da taj cip je cinio cuda :slight_smile:

Ne bi to bilo lose… Na PM mi poslaji kad mognes. Vidio sam da ima dosta verzija pa…

Nemam sad vremena bas da to radim ali moracu isprobati :smiley:

evo sam mi treba informacija jel tvoja konzola slim ili fat?

McBOOT Tutorial za Nemesis-a

• Potrebno je da imate softver zove USB- unapred ili USB- Ektreme (pretraga Interneta ili kontaktirajte me ako ne možete da ga pronađete ).
  • Napišite ovaj softver koristite DVD Decripter naprazan CD -R .
  • Ubacite disk u PlaiStation 2 .
  • Trebalo bi da imate USB olovku disk spreman , kapaciteta minimalno 4 GB.
  • Alonguith USB Advance , dobićete softver za vaš PC za konvertovanje preuzete igre u igre reprodukovati preko USB-a.
  • Otvorite softver, potražite igru datoteke i pretvoriti ga.
  • Sada ubacite disk olovku u računar i da kopirate konvertovane datoteke igru upero disk .
  • Uklonite disk olovku sa računara i ubacite ga u PS2 .
  • Boot PS2 sa USB Advance CD u njega, a sada izaberite igru i pritisnite “X” dugme da se igraju !