Play & Charge Kit i gasenje kontrolera

Cao,

Svi znamo da se xbox 360 wireless kontroler sam gasi posle 15min neaktivnosti. Zbog nekih achievementa mi bas treba da kontroler radi non stop kako bih mogao da ostavim konzolu na par sati. Preskupo mi je da kupujem obican zicni kontroler samo zbog ovoga.

Bilo bi super ako Play & Charge Kit (Play & Charge Kit White XBOX 360) omogucava da se kontroler ne ugasi dok je on ukljucen.

Ima li neko ovde sa Play & Charge Kit-om ko bi mogao da mi kaze da li se kontroler gasi sa njim posle 15 min (naravno dok je kabl prikacen)?

Jeftinije resenje mi je ovo BATERIJA 3600 mAh I KABEL za PUNJENJE za XBOX ali mi ovo deluje kao tezak krs (kucna radionica gde se kabl za punjenje ubacuje sa donje strane baterije).

Ako osecas potrebu da ulazes pare da bi otkljucao neki achievement, onda ti po mom misljenju treba vrsta pomoci kakva se ne pruza na forumu.

Sto se tice teme, pretpostavljam da nijedna vrsta punjenja baterija dok je kontroler u upotrebi (ukljucujuci i play&charge kit) nece ostaviti kontroler upaljen nakon 15 minuta ne diranja.

Mislim da postoji tema za pomoć ovakvim sučajevima, ali je pomalo zamrla od kako je neko predložio da je rešenje da se sve pare koje bi potrošio na igre/konzole, potroše na garderobu u Nike-u =)

http://www.xboxrepublika.com/xbr-aktiva/1986-jedan-problem-hiljadu-re�enja.html

Izgleda da su se svi složili sa tim prijedlogom… :smiley:

Resolved: Play & Charge kit disable-uje gasenje kontrolera nakon 15min. Kit narucen i stize u ponedeljak. Ako slucajno bude problema - javljam.

hrm. bas interesantan odnos imate prema novim clanovima ovde. Umesto da trazim po stranim forumima ja reko da se malo druzim sa domacim xbox gamerima. Trazio sam po forumu jedno sat vremena nesto na ovu temu, i kad nisam nasao potrudio se da sastavim vrlo konkretno pitanje. I na kraju umesto odgovora dobih prozivanje + pretpostavku koja nije ni tacna. Vrlo interesantno… na ostalim forumima ljudi kad vide da mi je prvi post obicno mi pozele dobrodoslicu

A sto se tice achievement huntinga, zar ne mislis da to samo po sebi moze da bude zabavno? Niko mene ne tera da jurim achievemente nego volim to da radim i pritom se zabavljam. Zar razonoda nije razlog zbog koga sam kupio xbox? Mozes li samo da pretpostavis koliko se covek zabavljao dok je pravio ovu stvarcicu da bi unlockovao achivement

Kod nas novi članovi obično dođu da pripomognu radu foruma, pa smo bili blago zatečeni kada je neko prvi post iskoristio da odmah nešto pita, ali evo ispravićemo i tu nepravdu - Dobrodošao!

Što se tiče prozivki, forum propagira slobodnu misao, tj. svako ima pravo da iznese svoj stav, a sigurno ne postoji da bi se držali za ruke i pleli vijence od cvijeća uz hare krishna ritmove. Znači, niko nije imao namjeru da te vrijeđa, a ako ti se nekad ne sviđa ono što pročitaš, uvijek moraš da pretpostaviš da su ta osjećanja uzajamna. Još jednom dobrodošao i svako dobro.

Jeftinije ti je bilo da skines gumicu sa tegle i zakacis je na stickove, naravno pod uslovom da imas spajiz.

Da, samo prvo, da bi imali dovoljno para za garderobu, treba da prestanemo da jedemo! =)

Hvala i bolje vas nasao :wink:

Kontroler se gasi cak i ako su stickovi/trigeri/buttoni pritisnuti. Monitorise 15min na neaktivnost. Nema veze ako je tu gumica (koja je btw dobro pomogla za par achievementa) :wink:

Znas u simpsonovima kada homeru ostane ona ukras-roda da kucka kljunom da dugme na tastaturi, pa se ukljuci nesto da eksplodira cela ona fabrika. Ata roda trebala da pije vodu iz case. Probaj sa nekom tako elektronskom spravicom koja ce da pomera pecurkicu. Postoji sigurno nesto sto imas u kuci sto ce moci da ti pomogne.

Dobrodoslicu bi ti svakako napisao da si se setio da je postavis u temu za predstavljanje novih clanova.

Kako si ti odmah skocio na pitanje, tako sam i ja odmah skocio na odgovor.

Klip koji si postavio prikazuje masinu koju je covek napravio, pretpostavljam, iz zabave i da bi uzivao u celom projektu koliko i u rezultatu.
Ono sto si ti hteo da uradis je da das pare da bi dobio achievment. Jedno bi bilo da si napravio masinu da stiska neko dugme da se ne bi ugasio kontroler a drugo je kada pitas “gde mogu da ostavim pare samo da bi otkljucao achievement”
bar po meni.
a ja sam u svoje ime i rekao da ti treba druga vrsta pomoci.

Samo me zanima jedna stvar, da mozes da potrosis MS poene da ti se otkljucaju achievementi, jel bi placao ?
aj, od play and charge kit-a bar ima neke vrednosti, ali jel bi placao direktno da ti se priznaju achievementi, posto je po meni to podjednako zabavno kao da ostavis kontroler i odes da radis nesto drugo.
Mislim, hoces da igras igru tako sto kupis nesto da je igra umesto tebe. Genijalno.

ejjjj :lol: ne zezajte me… i nije tako, vec sam ja stedeo pare da bih kupio parce tehnike, a ne gaderobu, ja gaderobu kupujem, samo zato sto moram… p.s. od ‘‘jela’’ ili ti ne jela ja sam proslog utorka kupio ipod touch (zbog toga me nema na forumu)… a ti sad vidi, da l’ je ipod vredan toga da ustanes malo ranije, jedes, a od dzeparca za skolu kupis ipod? :slight_smile:

Jedan mali off topic, podsjeti me sad. Sjedimo neki dan na kafi jaran i ja, i prilazi nam tip kog znamo iz viđenja da valja one Herbalife preparate za mršavljenje i počinje priču ovom mom jaranu, koji se malo podgojio. Kao, ti si mlad čovjek, šta će tebi to, pustio stomačinu, kupi ovaj neki Herbalife, nestaće k’o rukom odnešeno.

Ovaj moj jaran mrtav ladan kaže njemu: Dal si ti normalan, znaš li ti koje sam ja pare uložio u svoj stomak… :smiley: :smiley: :smiley:

Mislim da si suvise pojednostavio moje motive… Ukratko u glavnom su to achievementi za xxx predjenih kilometara u vozackim igricama. Recimo Midnight Club: LA. Otkljucao sam sve achievemente osim jednog: “Drive a total of 5,000 miles”. Igrica je extra duga i imam trenutno predjenih 2500km. Sad gledam achievemente i fali mi samo jedan. Da, naravno da cu dati 5e (koliko kosta polovan kit) i ostaviti xbox ukljucen na 3 noci da vozi u krug da bi imao 1000/1000G