Plants vs Zombies

Plants vs. Zombies for Xbox 360 - GameSpot

Jel cu tu igru moci igrati na xboxu ??

mocices ako je kupis Microsoft Poenima ili ako imas JTagovanu konzolu.

Ja sam kupio 4 XBLA igre legalno, i mislim da se isplati. mnogo su jeftinije od “punih” igara, a ima bas dobrih naslova.

imas na kompu, telefonu i xbox-u. svugde osim xbox-a igra je “dzabe” (mislim da znas sta hocu da kazem). pa ti odluci dali ces placati.

ah da, zaboravih da napomenem da potrazis na drugim platformama.

pretpostavljam da na telefonu nije to to, al na kompu sto da ne.

moj komentar o tome da ima smisla kupovati XBLA igre se odnosio na one igre koje su XBLA ekskluzive :slight_smile:

Na telefonu je bas extra, nisam probao na kompu. Ali nekako mi je realnije da rukama pipas i postavljas, nego dzojpedom.

Cekaj druze jel ti pipas nogama jjpad kad igras igre :smiley: ?

nisi ukapirao, poenta je da su iPhone touch screen kontrole bolje od xbox360 gamepad-a, misa i tastature, a vrlo verovatno i od 20 cevapa sa lukom, dugim setnjama po plazi, posedovanja najnovijeg ferarija i mira u svetu.

:):):):):):):):):):):):):):):):):slight_smile: lood si :stuck_out_tongue:

i Iphone rat se nastavlja…

A cekaj jel ti je lakse da prstom postavis gde sta hoces, ili da dzojpedom prvo dok dodjes do zeljeni stvari, pa postle da je povuces gde hoces. Gde je brze i lakse?

Boli me dupe da se svadjam ja sam samo rekao moje misljenje, da je lakse, i nigde nisam rekao da je bolje.

koliko sam video, ima igrica full, ali region USA…klinac me ubi, video da ima za xbox 360…jel neko zna da li ima RF ili PAL verzija?
pomozite…

poz…

Skini slobodno USA region verziju, samo igre ne pokreci na play disc, nego game libary pa bilo koja od igara, sve radi normalno na PAL konzoli na taj nachin :slight_smile:

hvala kolega…radi!!!
iskreno, malo sam bio sumnjicav, znam da region USA igrice ne mogu…klinac odusevljen, probi mi glavu, video na youtube da ima…vec je igra na PC-u i mom wildfire S :wink:

WTF??? jbt ovo je nesto novo, cak i za mene, jel mi pricamo o svim igrama ili samo o XBLA igrama?

wooo wooo woooooooo ovo je stvarno nesto novo!!! sad idem i ja u off topic, ali sta bese ima od excluziva da je samo u NTSC?

I ja u off,sorry.
Sada sam probao tako da uradim i nista ne pokrece se.Da nije to samo za XBLA igre?

Pikam na kompu…kod kuce,na poslu…ma gde god stignem a ostanem sam…igra koja jede vreme…