Pitanje za xbox gold

Pozdrav svima,
nov sam ovde pa se nadam da mi necete zameriti…radi se o xbox live account-u…da budem sto kraci, interesuje me da li postoji neka osoba koja moze da produzi xbox gold ili da nabavi redeem code, posto nemam vremena da idem do banke da pravim racun, karticu, da cekam, pa ako postoji neko ko to radi da me kontaktira…hvala unapred!:sun:

Pa koliko sam razumeo Perisa prodaje karticu od 3 meseca golda.Nije skupo i to bi ti toplo preporucio,inace pogledaj ponudu i potraznju imas nekih clanova ovde sto prodaju Gold,mislim ako ti se ne uzima od Pece.Malo offtopic>nedavno sam cuo da je Microsoft zainteresovan da se prosiri po svim zemljama tj da Live bude dostupan svima,tako da bi uskoro trebalo da se prodaju kartice po radnjama,tako bar rece ona teta iz srpskog predstavnistva Microsofta.

po ceni od 99.000 din valjda za 3 meseca kao i sve sto dodje oficijalno sa zapada kod nas…

pa kad su ludi… ko ce to da kupi///

Nisi se valjda stvarno nalozio da ce da kosta 99.000 dinara?

pa da :slight_smile: hehe

Omg :D:D:D

Akirise, nemoj vise plasiti ljude :smiley:
Moze da dobije srcku :slight_smile:

e ljudi bre salio sam se, dugo nisam kupovao live pa neznam ni koliko se krece, a napisao sam dal su normalni jer kontam da ce biti dosta skuplje ako se kupuje kod nas, a ne bukvalno 99 999 :slight_smile: