Pitanje za ihas rezac i fleshovanje

Pozdrav svima, ovo je moj prvi post. :)** insteresuje me dal su se neke stvari promenile u vezi podrzanih rezaca za flesh ili cros? ja imam ATAPI iHAS122 ATA Device rezac, pa me interesuje dal moze da se flesuje sad taj model? **posto nisam uspeo da nadjem od navedenih modela koji mogu. Stalno se mucim i nerviram oko standarnog rezanja XGD3 igara. rezem na verbatim diskove naravno preko najnovijeg IMGBurna. i stalno mi izbaci disk error. Pogotovu za FIFA 13. 5x diskova sam uzalud bacio. 3x kupio kod pirata, opet nece da radi. Inace imam xbox fat, flesh 3.0 radjen u Virtual Shop-u. Izvinjavam se ako sam duplirao, ali mnogo mi je bitna fifa, zelim da je namestim da radi. izgubio sam sve zivce. Hvala unapred :slight_smile:

Imas Payload Tool koji omogucava rezanje XGD3 igara na vecini rezaca, narocito na iHas rezacima

http://www.xboxrepublika.com/tutorijali/6836-burnermax-payload-tool-v0-15-a.html

Znaci to da instaliram, pa preko toga da rezem, ne treba da fleshujem i to? :slight_smile:

On ti mislim sam sve odradi, imas tutorijal kako i sta radis na linku, ali ajd da ti objasnim.
Pokrenes Imgburn, ubacis DVD, odaberes rezac, pokrenes payload tool pa opet odaberes rezac u imgburnu i krenes sa rezanjem

Hvala puno. provalio sam sve i namestio. Samo jos jedno pitanje : Da li trebam da podesim imgburn po tutorialu sto ima ovde na forumu za rezanje XGD3 igara, ili da ostavim po default-u, i rezem obicno uz BurnerMax PAYLOAD ? :slight_smile:

imgburn po tutorialu , jer da nije potrebno, sto bih to stavljali? U ostalom, probaj bez, pa ako radi i ne dobijes ban onda rezi ostale igre tako… Ako dobijes ban, onda kupi drugu konzolu i rezi po tutorialu…

Uradicu tako, hvala svima :slight_smile:

Pa ako je 122 b zasto ga ne crossflash-ujes, mislim da je tako lakse, a i pouzdanije.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Ne znam kako da proverim da li je 122b? U Devince menager mi izbaci : ATAPI iHAS122 ATA Device

Mislim da mora pisati na samom rezacu.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

ATA rezači mislim da ne mogu da se crossflešuju, džabe će da gleda.

Skini poklopac i pogledaj koji je priljukljucak, ata ili sata.

Povezan je SATA kablom :slight_smile:

Ako si 5x rezao Fifu i kupio 3 od pirata i neradi nijedna onda ti nevalja konzola.Koja je verovatnoca da kupis 3 diska od 3 razlicita lika i neradi nijedan.Prakticno nemoguce.Iskreno mislim da nisi kupio nijedan disk od pirata vec hoces malo da preuvelicas pricu.Ja nikada nisam imao problem kada sam kupovao igre preko oglasa(dok sam ih kupovao sada ih sam rezem) pa mi je tesko poverovati da si ti nasao 3 mucka od 3 kupljena.

Jesam stvarno, obicno od pirata i kupujem. Lakse mi je tako :slight_smile: Fora je sto su 2 diska bila narezana na maxell-elom, a predpostavljam da nisu rezana ni fleshovanim rezacom. Treci koji sam uzeo od jednog lika, od kojeg sam uvek i kupovao, narezan je Verbatim diskom, koji radi sat vremena u exsebition mecu, ali zakuca kad menjam postavu pre utakmice, ili carrier mod. **Ali sve u svemu, uspeo sam da narezem i FIFA 13, Hitman Absolution i Ghost recon - Future Soldier pomocu **BurnerMax PAYLOAD, i naravno podesio sam IMG burn po Tutorijalu sa ovog sajta. Sad sve konacno radi, HVALA SVIMA ZA POMOC :slight_smile:

da neotvaram novu temu posto nisam nasao odgovor na forumu da li moze liteono ihas 124-19b rezac za xgd3 igre

ne moras da otvaras temu samo procitaj neke teme koje su ovde postovane.