Pitanje u vezi zamrzavanja konzole prilikom paljenja!

Juce mi se desilo nesto sto do sada nisam video.Igrao sam Metro Last Light sa ubacenim DLC-ovima i u deonici kada me je napalo vise neprijatelja,konzola se jednostavno sama ugasila a joypad je ostao da vibrira,dok je zuto dugme na konzoli stalno bilo upaljeno i konzola se nakon pola minute sama upalila i vibracija se izgasila.Posle toga sve je radilo normalno dok sestra nije krenula da igra Sims 3 Pets-e.Igrala je bez problema sve dok nije htela da ode u grad i igra je ostala na loading ekranu i nije htela uopste da ucita novu deonicu.Posle toga sam restartovao konzolu i na ekranu mi je ostao samo Xbox360 logo i kuler se cuje da radi.Onda moram da opet restartujem i onda se konzola upali bez problema.
Sada pre jedno 10 minuta krenem da upalim konzolu i pri paljenju mi se opet zamrzne na xbox logou (kuler opet radi) i opet moram da restartujem konzolu da bi se FSD ucitao.
Da li je ovo sada nesto ozbiljno ili je nesto banalno,posto mi se nikad nije ovo desilo?

Otkaci hdd i upali konzolu.
Zatim iskljuci konzolu i stai hdd nazad,sacekaj 15 min i upali konzolu.

ocisti kes i u MS DASH i u FSD dash takodje, nesto zeza… mada nisi jedini koji se zali sa Metro da ima problema na rgh, neki ne mogu ni da je prebace, zakuca na prebacivanju, bilo usb bilo lan

OK,hvala na savetima.Sada cu da probam pa cu javiti.Mislim,zastane na logou i umesto da ucita FSD on stoji pa stoji.
Znaci nije nista ozbiljno?

hehhe izgleda ti ukljucen sken baze na startu, i onda dok sve skenira onda upali, sad ne bi trebalo da zamrzava posle, ali u pitanju je FSD sigurno…

ako imas ext hdd on takodje koci start dosta, ne bi bilo lose da instaliras fsd iz pocetka, ali probaj sa kesom prvo ciscenje oba kesa pa onda lepo vidis na cemu si

Reci nam jos samo koju reviziju konzole imas, Jasper, Falcon…?

Tu sam opciju iskljucio jos kada sam dobio konzolu,ali on ipak kad se upali FSD dole u status baru nesto skenira,ali to traje mozda nekih 5-10 sekundi ne vise.

Konzola je sa Trinity plocom.

A koju verziju FSD-a imas?

FSD 2.2 Rev.1072,posto mi se vise svidja i brze mi se ucitava.

Hm… ja imam FSD 3.0, poslednju reviziju i sve radi kako treba. Mozda bi bilo najbolje da izbrises ceo FSD, kao sto ti je studiovpc rekao, pa da ga instaliras ponovo. Ako ti i tada bude zezao, stavi FSD 3.0. E da, koju verziju MS Dash-a imas?

ne stavljaj novi FSD ako nemas 16203 dash inace crn ekran non stop :slight_smile: tako da ako hoces FSD 3.0 onda lepo prvo update osnovnog dash-a pa tek onda novi FSD… i stvarno predji na 3.0 brzi je nego 2.2, to se tebi cini da sporije ucitava

Dash je update-ovan na 16203 verziju,jer nisam mogao igrati Injustice bez toga.
@studio da li se moze iskljuciti onaj logo na FSD3,gde se ispise Freestyle 3 kada se ucitava?

e onda ubaci novi fsd, pravac na realmodscene.com pa skines novi FSD 3.0 tamo gde ti je sad stari FSD u istom folderu ubacices novi, prethodno stari obrises :smiley: to iz XexMenu-a radis…

logo ne moze da se ukloni, moze ako stavis negi drugi skin, onda ce ici logo tog skina :smiley:

Bas lepo.:smiley:
Evo sada je ociscen cache iz MS dasha i FSD-a i pali k’o metak,a nisam stavio FSD3.Znaci ako se ovo bude ponovo desilo,onda definitivno brisem ovaj i stavljam novi.Nadam se da ce i sutra ovako ucitavati kada ga budem upalio.Hvala jos jednom svima na pomoci,narocito tebi studiovpc.Da pijes Tuborg ili Carlsberg,castio bih te.:smiley:

a ne pijem :smiley:

to je ona fora iz filma, je li majstore jel pijes ti rakiju? - Ne pijem… al` zato vinjak derem!!! hehehehehhe

ma uzivaj bitno da sve radi :slight_smile: a koliko se secam ja sam ti bese odradio konzolu, jel tako?

OK,znao sam ja da tebe pivo ne zanima.:smiley:
Pa sad ne znam da li si radio konzolu,posto sam je kupio sa bivse psrepublike.

mozda sam te pomesao :slight_smile:

posalji mi serijski broj od konzole na pm da proverim jel sam ja…

OK.Jedno glupo pitanje,gde se nalazi serijski broj?

Pozadi pise serial iznad toga mfr date a imas i u ms dash pa u settings pa console info, tskodje pise tu

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

Dobro.Poslacu ti kasnije broj kada zavrsim sa igranjem.