Pitanje u vezi .iso fajla i win rar-a

skinuo malopre .iso fajl velicine 28gb i trebam da prebacim na drugi racunar pa koji je nabrzi nacin?Razmisljao sam posto nemam nikakav ext. disk da win rar-ujem fajlove ali sam zaboravio proceduru da podelim na 30-40 win rar pack-a jer ako sve radim po default-u win rar-u dobicu samo jedan .rar od 28gb pa ako moze neki tutorial za deljenje radi lakseg prebacivanja kasnije

Probaj ovo.

Ako hoćeš preko winrara - desni klik na fajl i add to archive, onda u novom prozoru imaš SPLIT TO VOLUME, SIZE.
Odabereš iz drop liste hoćeš li bajtove,kilobajte,megabajte ili gigabajte i u polje upišeš broj koliko da zauzimaju arhive.
Neka me neko ispravi ako grešim ali mislim da će brže ići da fajl samo podeliš sa hjsplitom, jer winrar ga i pakuje i deli na arhive, a nešto da će preterano kompresovati jedan fajl i ti da ćeš dobiti na veličini - nećeš.
Ako se odlučiš za hjsplit imaš dugme split, onda na input file odabereš taj iso i na output odabereš folder u kom će biti sačuvane arhive. Split file size slično kao kod winrara, imaš kbytes i mbytes i polje gde upišeš broj.

Hvala vam drugari,to je to sto sam trazio.

Onda tema da se zatvara?

moze.