Pitanje u vezi dashboard update-a

e pa ovako , imam sledeci problem , imam lt 2.0+ , dash 13604 , planiram da ga preko usb-a updatujem na 14719 (procitao sam da je to potrebno za igranje Max Payne 3), pa me zanima kako to da uradim , i kako ce se to odraziti na backup igre , tj hocu li moci i dalje da ih igram ili ce mi vratiti na konzolu na stock. live me ne zanima , igram samo offline. Hvala unapred

  1. Odes na xbox.com - skines zadnji update 14719
  2. Formatiras USB stick u FAT32 i na root (odmah cim otvoris usb) kopiras $systemupdate folder koji si skinuo s xbox.com
  3. Upalis konzolu, pozeljno je da ocistis cache memoriju (System - Memory - Y - Clean Cache mislim da ovako ide, znas na sta mislim)
  4. Ubacis USB u konzolu i ides na Yes

Ostaje ti LT+2.0, moci ces igrati stare XGD2 igre ali ne i XGD3 - za XGD3 ti trebaju igre narezane Burning MAX-om i propustene kroz ABGX

ok , sva cetiri koraka su mi jasna , samo jos jedna stvar , ja trenutno mogu da igram XGD3 (forza 4,gears of war,nba 2k12),rezem preko imgburna. hoces da kazes da ako odradim update necu moci da ih igram vise(offline,naravno)?

Da, upravo to ocu da kazem. Cim ubacis igru dobices error i vratice te u Home

Izvini sto sam dosadan , sad me zanima jos jedna stvar , ako kupim neki od onih lite on rezaca koji mogu da rezu xgd3, , odradim update na 14719 preko usb-a,sve xgd3 igre prerezem burning MAX-om onda bi trebalo da rade iako nemam lt 3.0? znam da smaram , sta da radim :slight_smile:

Ako nemas LT. 3.0 dzabe ti i rezac od 500e ne moze da ocita konzola igru. Ako imas LT.2.0 mozes da igras skoro sve igre ali online igranje zaboravi.

Znaci jedino resenje da igram max payne-a pa cak i offline je da odradim LT 3.0 i da kupim rezac i da me ne boli glava :slight_smile: hvala

Nije mi jasan FrankRibery.Koliko sam razumeo iz predhodnih postova Milos moze da update-uje dash na 14719 ali nece da mu rade truncate diskovi ali ne i burnermax-om rezani,oni bi trebalo da rade i na 2.0 sa 14719 dashom a to je cini mi se pitao covek.Ako nece da mu rade xgd3 igre cemu onda update jer je Max Payne 3 xgd3 igra.

Ja koliko sam ukapirao (mada nisam siguran da jesam :nono: ) , ako imas LT 2.0 , nema svrhe raditi update , jer ako ga odradim , nema nista od igranja xgd3 igara,cak ni onih koje sad rade, tako da necu sad nista da cackam , skupicu lepo pare za flash na 3.0 ili RGH pa da se igram ko covek,nema nacina da igram MP3 sa LT 2.0.