Pitanje:Nemam sliku tj.omotnicu na igrama

Pitanje
Molim Vas da mi pomognete nedavno sam kupio xbox360 250GB RGH, i prebacioi sam sa neta dve igre na HDD a potom na xbox ( zahvaljujuci tutorijalima sa ovog foruma ).
Medjutim kada sam prebacio igre na xbox one rade bez problema, ali nemaju omotnicu odnosno sliku igrice, nego stoji zelena omotnica na kojoj pise missing cover.
Kako resiti ovaj problem posto mi je receno da zbog cipa u konzoli ne mogu da idem na net.
Unapred hvala.

Povezes konzolu sa ruterom i ides na te koje namju slike stisnes y pa refresh artwork i to je to

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

dali je to sigurno nece konzola otici na net i da li mogu na SBBov ruter da povezem tj dali treba nesto dodatno negde podesiti na boxu ili na PCu

Slobodno povezi net ona ne moze na live ako na to mislis, znaci bocni net Y na igru i refresh artwork i to ti je to, net ti takodje sluzi za update igre, isto Y pa title update pa download uvek poslednji samo i onda set active i to je to

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Hvala na savetima moram nabaviti kabal da spojim xbox sa ruterom, pa cu javiti dali sam uspeo ili ne.

Kako ti pirati rade na xbox one ???

Citaj na nasem jeziku :slight_smile:

Sto se mene tice moze se moje pitanje zatvoriti obrisati ili sta vec.
Uspeo sam preko Wifia malo pod strahom posto sam bio uplasen od strane prodavca da ni u kom slucaju nespajam xbox na net.
Hvala svima na pomoci.

Jaaaaaaaaooooo vidi stvarno, kada sam procitao sada, vidim da sam se ja za**bao, izvinjavam se :slight_smile: