Pitanja u vezi Gaming Prodavnice - SpaceNet

Prije početka srećni praznici svima,

Prije par dana kupio sam na sajtu Spacenet digitalnu verziju - FIFA 21 (PS4)
Nisam imao bas srece trazeci forume po internetu koji razmatraju ovakva pitanja. Negdje sam procitao da prodaju hakovane profile sto je i vrlo moguce. Ovaj moj ima mail adresu @stozina sto mi je previse zapada za oko. Moja dva pitanja su : Koji su korijeni spaceneta i da li ja smijem promijeniti sve u vezi naloga sa igricom koju sam kupio???. I ako pise u instrukcijama da ne smije sigurniji sam sa @gmail adresom, mojim imenom mojom sifrom security pitanje i ostale moguce postavke. Jedino da su Playstation Staff pa da mogu upasti u nalog al čisto sumnjam. Pozdrav.

Cisto sumnjam da ces moci da promenis sifru. Pre ce biti da oni tebi mogu da promene i da ostanes i bez toga :slight_smile: Vidim da je 2200 Fifa 21 a na PS Store-u ti je 29$. Ustedeo jesi, do kad, videces i sam :grinning:

Moja preporuka ti je da bezis odatle i da tamo ne trgujes vise. Ko zna kako dolaze do naloga jer ni samo ne mogu da garantuju da linces dobiti nosioca ili gosta, a razlike izmedju ta dva su ogromne.

Mozda naidje neki troll koji ce ti reci wow super su, najbolji su i te fore. Sam si video koji je mail provajder kod tog naloga, tako da…

1 Like

Evo sam se snašao na ne znam koliki period. Promenio mail, ime, prezime, sifru, 2-step, broj telefona, security question, sve moguce sto se moglo promeniti. Odradio sam domain look-up @stozina je formirana 12 decembra. Nema sanse da udju na nalog. Koliko sam siguran ne znam. Al kao sto Vi kazete drzacu se podalje od spaceneta. Jer evo gledam, sajt eto oni daju i nagradne bodove, snizenja na ostale kupovine al mi je sve ovo sketchy nekako. Bio sam gost - tako sam dobio u instrukcijama ali kako sam dodao nalog na PSN, sam od sebe se aktivirao. Hvala Vam.

Ako si bio gost, onda sada neko drugi nema igru :santa:t2:

1 Like

Samo ih obiđi u širokom luku.