Pitanja oko PS3

Udjes u rebug toolbox,pa na utilities (zadnja ikonica,ovaj kao folder) i imas toggle cobra mode i stavi na enabled,ispod imas isto to za webman,isto stavi enabled,multiman ti neces trebati uopste kao ni disk.
Posle toga se vrati u glavni meni od rebug toolboxa,idi na opciju selector i prebaci iz normal moda u rebug,resetovace se konzola i to je to,imas webman i pici igre :smiley:

Moguce da je tako kod tvoje verzije CFW-a,da enabled stavi za cobru i webman i pici

Evo odradio sve i usao u gta 5, i sve radi za divno cudo :smiley:
Hvala Vlado i hvala Dexteroza… Uvek se nadje neko za mene da ima zivaca… Sutra jos samo da igru prebacim, kada mi skine fifu 15… Ali vec vidim da ce ovaj PS3 ici na prodaju, zato sto je meni xbox i njegov dzojstik bog i batina :smiley:

Ma naviknes se i na jedan i drugi,neka si ti sredio da radi da valja :cool:

E da, ima jos jedna stvar koja me zanima…
Kako da brisem igre koje ne zelim na konzoli? :smiley:

Ja sam ih brisao iz FTP programa kada povezem komp sa PS3 ili iz MM,ti pogledaj malo po webmanu,cini mi se da mozes kada markiras igricu da pritisnes trokut i doce ti delete ,mozda,cackaj malo po opcijama.

I jos dva pitanja imam :smiley:
Posto od starog vlasnika ima Player 1 profil, da li ga mogu ja bez problema obrisati?
I to za prebacivanje preko lana, moze bez problema da se nakaci na ruter? Nece uraditi nikakav update ili nesto? Msm da li mogu da zakacim konzolu na ruter bez bojazni da ce se nesto da izvines s******? :smiley:

Nece ti konzola nista automatski update-ovati,sve ce da te “pita” tako da nemas frke oko toga.
Oko profila ti ne znam,posto sam ja samo imao svoj profil,ne znam kako ide oko tog resetovanja.

A sada videh da je ovo tutorial da se konzola nakaci direktno na komp, a ne na ruter prvo… Tkd nema problema…

E zanima me jos nesto… U vezi punjenja gamepada…
Da li sony treba da je ukljucen da bi se gamepad punio? I da li moze da se puni preko pc-a?

ps3 mora ukljucen, na pc mozes takodje

A mora li gamepad biti ukljucen kada se puni na pc?

Ne mora

Hvala vam :slight_smile:
Stavio sada oba da se pune… Koliko im treba odprilike da se napune? Jedan je radio ali je na ps pokazivao da nema jos mnogo baterije, to jest da je na minimumu, a drugi se ugasio skroz… Pa koliko im treba odprilike da se napune?

Ne mora. Kada ga povezes sa pc-em svetlice one cetiri lampice na gamepadu i on se puni. Mislim oko 2 sata da mu treba da se napuni.

Na ds3, tj onom originalnom jedno vreme trepte i onda prestanu… A na ovom speedlink, tj kinezu na njemu trepte sve 4 dokle god je prikacen na usb… Treba tako?