Pismo EA-u zbog FIFA 11 režiranja i nameštanja utakmica!

Hm, ja sam pokusavao da igram sa Srbijom u World Cupu i punili su me sa jacim reprezentacijama. EA jeste ubacio razne nevidljive faktore kao sto je hemija tima, koja se menja u zavisnosti od toga koji tim uzimas, protiv koga igras i kakva je situacija na terenu, ali to ne bi smelo u toj meri da utice na rezultat i u sustini, samo jos cini simulaciju dubljom i uverljivijom, jer se timovi na taj nacin razlikuju jos vise jedni od drugih i podsecaju na one u stvarnosti, a sam tim deluje kao nesto vise od prostog zbira igraca. Ali koliko puta sam izgubio sa 1:0, 2:0… Mislim, mozda ja ne primecujem jer igram svoju (lame) igru bez obzira na to koji je rezultat, mogu oni da se polude i ubacuju se, ja cu opet kratkim pasovima pokusavati da se usetam u protivnicki gol.

Ja sam Fifa world cup igrao isključivo sa Srbijom, i mnogo puta osvojio Interactive world cup sa njima. Toga u fwc-u nije bilo jer sa onim timom sa kojim naučiš, sa njima ćeš igrati perfektno. Ja sa Čelsijem igram poslednje 4 godine i znam ih 4 puta bolje nego što sam na fifa worlc cup-u poznavao Srbiju.
Igrao sam baš sa jednim od forumaša non stop fifu afriku, on je uzimao Engleze i dobijao me je ne zato što je namešteno nego što je dečko bio bolji i što je sa njima navikao. Kada je uzeo slabiju reprezentaciju, ja sam pobedio jer on ne poznaje drugu reprezentaciju kao onu kojom je navikao da igra. Ja npr u tom fudbalu kada sam uzimao Argentinu ili Englesku nisam mogao da se pokupim jer sa Srbima sam navikao…
E a sad da ne pominjem kako bi igrao sa Chealse-om da nema toga čega ima u fifi 11…
Kažem ti, da mi dodje Tadić sve sa Obamom, džaba im je :smoke:

Da druga je bila 5:0 za njega, ali to zato sto mu je izreziralo utakmicu. prvu sam ja dobio zato sto znam da igram :smiley: :smiley: :smiley:

Salu na stranu, rezija je bila ocigledna, ali je to update posle popravio. Sad cekamo update 17. novembra za fifu 11 pa ce valjda opet eliministai, ili u najgorem slucaju barem smanjiti.

Ja igram juce i uvek povedem i onda isto pocinjem da se branim i pravim i crvene kartone itd… :punch:

Pa kažem ja. Malo obratite pažnju na takve stvari i videćete koliko je to očigledno i koliko to posle duže vremena zna da odbije igrača. Zaboravih da spomenem 45 minut utakmice na lajvu. Počnite da brojite koliko ste golova primili odnosno dali u toku utakmice u 45-om ili 90-om minutu. Džaba i ultra ofanzivna formacija i ultra defanzivna formacija, ako je on naumio da primite gol ili da ga date, biće tako pa makar i šutnuli sa pola terena dodavanjem :slight_smile:
Ne bunim se ja toliko jer on režira i u moju korist naravno, jer on ne zna ko sam ja ili ko je moj protivnik, ali stvar je u tome da postaje dosadno to što kada dam gol već znam šta sledi. Baš ću da pokušam da snimim nekoliko utakmica dok ne izadje update pa ću pustiti link da pogledate pravi Holivudski spektakl u režiji Electronic Arts-a

Ја се начитах ове ваше дискусије и нигде нисам успео себе да пронађем :slight_smile:
Требало ми је мало времена да се навикнем на АI стил играња,а од тад,само победе ређам :slight_smile: Играм сам Манчестер Јунајтедом,направио сам лигу 20 најбољих клубова по оцени у FIFA-и, и за сада 13-0-0 :slight_smile:
Такође сам играо и Kick-off(егзибицију,како се већ зове) против Челсија јер њих најтеже добијам. Више пута се исто завршавало,1-0, 2-0, 3-0 за мене…
Исто тако сам играо и са братом са разним клубовима (узели смо Немачку лигу,ја једнан тим,он други,и кад год игра један,овај други узима противника) што значи да смо измењали све живе тимове. После тога,како он да има 2 поена,а ја 21 (из 8 мечева)? Што би значило да ме је он само једном добио док сам ја играо са својим тимом,а 2 пута играо нерешено док је он играо са својим… :slight_smile:
Није то намештање…

Mislim da je psihicki.Ubedjeni su da se namesta(mislim,svaka igra je “namestena”,nije ovo stvarnost),pa podsvesno cim povedu igraju losije i obrnuto.Ne znam,ali se onako nesto meni nikad nije desilo.

Ja sam ona sve obrnut :smiley: Do mog prvog gola, jedva - ali kada dam prvi gol, ubrzo ce i drugi i treci. To nije samo sad, vec uvek kada sam igrao fudbal.
A kad mene neko pobedjuje, retko kad da mi da 2-0. Ako mi slucajno da gol, onda idem u kontru sa jakom odbranom.

I ja sam to mislio u početku, ali kada odigraš 10 i više utakmica, kod kuće pobediš 3:0, u revanšu U V E K bude ili 3:0 ili 3:1 da jedva prodjem ja ili moj protivnik. Mi obično pravimo turnire tipa kući i u gostima (TOURNAMENT MODE = CREATE TOURNAMENT = AWAY GOAL RULE = FINAL MATCH LEGS 2…)
Pa mamu mu …em da je bar od 10 utakmica 9 slično, nego S V A K A se unapred zna.
To je ljudi ona prednost koju i treba da ima domaćin, ali fifa ovde ne gleda ko je domaćin. Dešavalo se da ja u gostima sa Villarealom pobedim Inter 4:1 a u revanšu kod mene na domaćem terenu bude 0:4 ili isto 1:4 pa igramo produžetke… o čemu pričamo…?
Ljudi ja ne igram sam fifu. Ima nas bar 10 koji redovno igraju svaki dan po bar 5 utakmica i to svako sa svakim… onaj koji gleda sa strane unapred može gotovo 100% da predvidi revanš rezultate…
Ja dok ne igram tačno znam kako će od prilike revanš onih koji igraju da se završi, a isto to znaju i moji ortaci. Jedino ako smo svi istripovani onda ok, izvinjavamo se svima i prelazimo, tj vraćamo se na pes, toga tamo bar nikada nije bilo u proteklih 10 godina koliko smo ga igrali…

Kakve su vam tekme u Word Cupu kada izaberete Srbiju protiv Hrvatske?? AI je uvek na strani hrvata koliko sam primetio… Uvek dobijam kartone, napadam kao ludak, precke, stative i oni iz jedne akcije daju gol…

Nisam imao problema sa ustasama kad sam igrao protiv njih :slight_smile:
Kad god igram sa njima onda prebacim na najmanju tezinu i razguzim ih kao stoku :slight_smile: Posle sledeci mec prebacim na najteze i igram dalje normalno i opusteno :slight_smile:

Hahaha! Gruju za predsednika! :smiley: Na World Class krene da ih kenja da je to strasno! A tek na Legendary… I na Professional zna da ih ukenja… Ne znam sta smo skrivili EA-u…

To mozda ne znas da igras pa je tako…

Izvini ti “profi” ._. Imam 14 pobeda u nizu, a samo kazem da ponekad zabode bas protiv njih…

Meni je najjaca fudbalska igra dosad Fifa South Africa 2010, jos uvek je igram.
Inace sto se tice Fife 11 skinuo sam demo i zaista nisam impresioniran , daleko od toga i zaista se premisljam da ove godine uzmem PES11, ako nista drugo igracu barem Ligu sampiona i Kopa Libertadores.

I nije za predsednika. Sa jezikom kojim priča i ima najmanje veze sa sportom, banovan je na tri meseca. not cool.

Ево јутрос одиграх још 3 партије са братом и ниједном се није десило ово што ви причате. 2 Победе на мојој страни и једна на његовој и то са следећим резултатима: 1-0, 2-0, 1-1 (5-6pen)… Прилично логични резултати… Не?

E ljudi kad smo vec kod fife jel ima neko vec svoj klub online pa da me pozove ili ako nema da napravimo nesto pa da igramo…

to se odnosi isključivo na utakmice koje igraju igrači slične jačine. Sigurno neće da se desi kada igram protiv nekoga ko ne zna gde je dodavanje. Uostalom, igrajte i uživajte šta da vam kažem. Ako je vama zanimljivo, meni je još zanimljivije!

fifa 11 ima solidan AI ,mada nije da nema gresaka… uvek ih je imala :slight_smile: