Piratski sajtovi

Moze li meni neko poslati pozivnicu za neki sajt? I sta je sa xbox360iso? trazi mi da doniram putem pay pala…

Sigurno ti me trazi nego pitaju ko hoce… Ne moras nista da doniras.

Ima li neki dobar javni torent sajt za skidanje ps3 igara?

Ne znam za javne ali ja sam sav backlog poskidao sa areneabg i iptorrents. Arena je uvek otvorena za signup a ako ti treba invite za ipt šibni mejl na pm, mislim da imam jedno 2 3 invitea

Eventualno BCG?

Hvala, ali upload mi je smjesno nizak, a i generalno sto se tice odrzavanja ratia:


Ja nikad ne uploadujem. Vremenom sam mislio da će se kod nas izbalansirati brzine upstreama i downstreama, ali ne, sad je još drastičnije. Imam downstream 50mbita a up čitava TRI. Zato hvala Bogu na mRatiu i sličnim programima za lažiranje uploada, i na trakerima koji nisu fašistički nastrojeni po tom pitanju kao torrentleech i bcg :slight_smile:
Eno mi ga bcg nalog stoji, mislim da mi je deamon poslao invite, dobio nekih 4-5 gb uploada kao poklon za registraciju a ni godinu dana kasnije nemam ni 1 kb skinut.
Samo uđem s vremena na vreme da me ne banuju zbog neaktivnosti i gledam ko dete u prodavnici slatkiša a ništa ne smem da uzmem :smiley:

A kakav je iptorrent po tom pitanju, jel’ tolerišu loš ratio?

Pa baš loš ratio da tolerišu i ne, čak kod njih i freeleech nije freeleech već ide u leechovano. Možeš recimo da imaš lupam 150 gb uploadovano, 100 gb downloadovano i da bilo koji torrent hit n runuješ i onda imaš opciju da tim viškom uploada “zapuješ” to što je hnr :slight_smile:
Ali zato mratio piči ko lud :slight_smile:

Izgotivio me Akiris, poslao torenata za sedam dana skidanja :smiley:
Hvala Aki

Nema na cemu iKi

you realize thats what they’ll call us from now on

Seedbox na par meseci rešava sve za par godiina unapred. Još kad ukrstiš torente…

Aki i iKi…


Edit : tapatalk definitivno ne ubacuije .gif vec ih prebacuje u .jpg Moracu ovo editovati na PC-u da viditi taj .gif koji idealno objasnjava odnos aki i iki hahaha

Ljudi, odakle vi skidate DLC-ove za 360? Ja igre skidam iz Zaliva pirata uglavnom, ali tamo nema dlc-ova, u vecini slucajeva.

ako ima dobra dusa da udeli invite za bcg (a moze i neki drugi private t ), bio bih do neba zahvalan :slight_smile:

Ako neko moze da mi posalje invite za neki privatni tracker gde ima xbla igara. Hvala unapred :slight_smile:

Na PP, seljem dva linka pa ko voli neka izvoli!

Posalji meni jedan ako mozes :slight_smile:

A sto ne bi moglo!

Poslata 3 linka …

Gledao preko tapatalk i nije bio gif, tek sada sam vidio. Aki, Iki, i Klinti.