PES 2014 [E3 show]

Pa mislim igru pokrece ni vise ni manje nego FOX Engine ovo mora da izgleda brutalno,hocu da vidim GP,jer ovaj sto je postavio nikola bas i ne izgleda super bar sto se tice grafike,a sto se tice gp svi znamo da ce biti zabavan

Nije cela igra zasnovana na Foxu :wink:
Napravljen je poseban endzin za Pes.

Vidim da svi prozivaju grafiku,i ne kapiram zasto? Ne vidim nista lose,cak je ovo jedna od boljih nego u zadnjih 5 godina.
Sve je tu : modeli igraca,osvetljenje,dan,noc (koji je bio uzasan na 2013),face,pomeranje dresova.
Mada rekose,da je ovo samo beta,i da se tek radi na igri.

I odgovor za DEMO:

Adam Bhatti ‏@Adam_Bhatti 4m
@zarfati25 thanks! Far too early to talk demo, sorry.

Obećavajući gameplay ali zar opet prezimena na glavama igrača? Ostaje mi samo da se nadam da će do konačne verzije vratiti prezimena gde i im je i mesto (u uglu donjeg dela ekrana) kao što je nekad bilo.

Heart:happy

I jos malo gameplay:

Ocigledan napredak u odnosu na prethodnih 4-5 verzija. Ali FIFA je i dalje mnogo bolja. Ovo mi izgleda nesto toliko mrtvo i dosadno. Fizika lopte je ocajna. Trava izgleda ocajno, kao da su je obojili vodenim bojicama.

pretera ga ti,nije uopste toliko lose samo treba vremenaaa…

‏@officialpes 11m
CHANGES IN MASTER LEAGUE: You will be able to change teams and coach the national team on #PES2014! #PESQ

#PES2014 Edit mode stuff: Low socks, tight shirts, more emblem slots :slight_smile: #PESQ

#PES2014 licenses will be announced by Gamescom. We have some surprises. #PESQ

#PES2014 weather will affect the game, also dirty kits. More news on weather later #PESQ

#PES2014 will have 3rd kits: either in the game or through DLC. Numbers will vary just depending on time left. #PESQ

Stizu vesti :slight_smile: I to dobre :slight_smile:

Ekstra, ima bas lepih poboljsanja i dodataka (treniranje nacionalnog tima kao i promena tima u ML). Optimistican sam sto se tice ovogodisnjeg PES-a.

Potvrdjeno 11 vs 11 online !!!

FIFA ima 11 v 11 već nekoliko godina :slight_smile:

Znam,ali mislim da ce sve ove stvari,navuci jos vise igraca na pes.
Ako ispune ocekivanja,bice igra godine.

PES da bude igra godine, to ne da nema sanse, nego nema ni u najludjim snovima. Sportska igra godine je vec moguce. Sad, da li ce biti bolja od nove FIFE ili ne, to cemo videti… licno mislim da ce se PES vratiti na velika vrata ove godine.

Tesko da ce biti bolja od Fife. Koliko sam video gameplay poprilicno je dosadan, a to je bio problem broj 1 zadnjih 4-5 verzija PES-a. Dzabe sve te tehnikalije koje najavljuju na papiru kada ja uzmem PES probam i bude dosadan. Prosli sam obrisao posle 10 minuta igre.

Dobro tebra,cemu toliki spam? Shvatili smo da si fan Fife,nema potrebe da trljas nekome to po faci.
Plus,jesi igrao nekad fudbal,jesi gledao? Pa fudbal nije samo 4-5,3-3,2-4 (kao mnogi rezultati u Fifi,ali to je nebitno,ja je igram i dalje),jer niti si igrao igru,gameplay dosadan,izjava godine.

Hvala za izjavu godine, lepo od tebe. Drugo, nebitno je da li sam igrao ili ne, dovoljno je 10 minuta youtube videa da vidim kakav je gameplay, nisam mentalno zaostao. Ajde ovako da ti srocim…da je fudbal u stvarnosti ovakav kakav ga Konami predstavlja, ne bih ga u zivotu gledao. Pre bih isao u operu.

Ma ko je fan Fife on ostaje fan Fife a ko je fan Pesa on će biti fan Pesa ma šta se dogodilo i ma kakav bude konačan proizvod ,to je ko ono kad se rodiš kao Srbin ili navijaš za Zvezdu ili Partizan to ti je nekako urođeno .

Potpis.

Sent From My Xperia ion, Using Tapatalk 2

mogu odigrati FIFU ali mi PES nekako više leži, nekako barem moja ekipa više voli PES, kada se okupimo vikendom , uz gajbu pive samo se želimo dobro zabaviti, nekako mi tome više služi PES, FIFA je više simulacija a PES tome nikada nije ni težio, uvijek je više radio na tome da bude zabava za ekipu a FIFA je nekako više tvrda…