PES 2014 [E3 show]

Ovde ostavljajte sve vezano za pes 2014 sa E3 sajma.
Trejler ce biti sutra na predstavljanju igre,evo nekih slika.

Grafika je prelepa!

daj im sesir i vile i isti ganadosi iz RE4 :smiley:

^ :stuck_out_tongue:

To je jedna od novina,tj emocije. Bice zanimljivo videti na delu :slight_smile:

I dalje lice na zombije. Pa da li je moguce da ne znaju da odrade izraze na licu??? Nadam se vrhunskom gejmpleju.

Sto? Pa ovde se vide dobre emocije,uporedi sa next-gen fifom,tamo nema ni E od emocija.

Vide se emocije, to stoji. Ali izrazi na licu izgledaju ocajno, previse su im oci nekako “ubilacke”, da se tako izrazim, dok slika stadiona, na primer, izgleda vrhunski. Ne znam, meni su iskreno izrazi lica lose odradjeni ali to mi nije ni bilo bitno ranije. Sto se mene tice, mogu da budu kao i na PES 6-ici, samo da ponude neki normalan engine i ja cu biti prezadovoljan.

Slika od veceras.

Kao da nekoga zabole za emocije, o cemu vi pricate??? Kao da vidite emocije na licu sa onom kamerom sa 100 metara udaljenosti. Problem je sto ce, ako je gledano zadnjih 5-6 verzija, gameplay biti dno dna.

Kako se prica,kazu da je gameplay neverovatan i zabavan.

Kao da nekoga zabole za emocije, o cemu vi pricate??? Kao da vidite emocije na licu sa onom kamerom sa 100 metara udaljenosti. Problem je sto ce, ako je gledano zadnjih 5-6 verzija, gameplay biti dno dna.

Prvo i prvo,ovo je NOV ENDZIN,dakle nece biti ni nalik na zadnjih 5-6 verzija (koje su ocajne i blago receno kriminalno lose).
Kako bre ne treba? Pa kad budu skockali sve,nije sve u igri,jako puno igri znace cutscene,da osetis fudbal.

EVO i gameplay! Pocinje od 1:07:10

Izgleda ok,mada dok ne probam nista ne sudim.ALi cini se da je konami uradio pravu stvar ove godine.

Ovo ne izgleda ok, ovo izgleda NEHUMANO dobro.

Pro Evolution Soccer
‏@officialpes
Expect the new #PES2014 trailer in the next 2 hours! Stay tuned!

Stize novi trailer! Sa zvanicnog tviter naloga Pes-a.

Jel se zna mozda kada izlazi demo, u septembru ili je nepoznato ?

Ova lopta ko da je ne sutiraju igraci, nego se sama krece. Kakav je ovo sut u 39 sekundi? Taj sut ne postoji. Umesto da sakriju neke mane oni ih jos prikazuju u traileru. Smesno!

Nece oni jos skoro napraviti dobar fudbal. Samo lazu masu, krenuli smo ispocetka, krenuli smo ispocetka… Svake godine isto…

Ma mi gameplay izgleda presporo, kao da gledam usporen snimak. Da je brzi za jedno 10-15% bilo bi odlicno.

Ti si razresio meni sve dileme o sebi. Da si upalio pes,znao bi da mozes da stelujes brzinu.

Nisam do sad nikad igrao PES 2014.

A i ti si meni razresio neke dileme kad si komentarisao kako lose izgleda fifa u onoj temi gde je umesto fife greskom postavljen klip zombies & plants ili tako nesto. Toliko o tvom fanboyizmu.

I dalje igram fifu 13 :wink:
A tamo sam komentarisao zato sto sam klip video pre nego sto je postavljen ovde,pratim vesti za sportske igre svakodnevno.

Poredjenje Alianc arene iz pesa sa stvarnoscu:

mogu da kazem samo da ovo sto sam video mi se itekako svidja,jos je opet rano pricati o necemu a kamo li suditi ali igrace se oba fudbala a jedan ce se uzeti sigurno original[i to ce biti fifa 99% , u fifi 13 sam proveo ~400h u online mod-ovima tako da se nadam da cu u 14 odigrati i duplo od toga] ali otom potom…