PES 2013 - 21. Septembar

Pošto je dan izlaska za jedno 3 dana rekoh da napomenem i da kažem da se pojavila PC verzija

Pro.Evolution.Soccer.2013-SKIDROW

Evo ja skidam da probam, čisto iz poštovanja kao i svake godine.

izasla i xbox verzija,mrzi me da skidam buduci da cu se opet razocarati…

Kad skines i instaliras napisi utiske i vredi li skidanja

Evo, posle trećeg pokušaja uspeo i odigrao celu tekmu jer eto, igra puca:

Da li su ovi japanci ćoravi ne kontam? 80% modela NE LIČI na igrače iz stvarnosti, neproporcionalni su sa igračima iz stvarnosti i jednostavno nemaju ni približno iste pokrete. Da ne stoji ime igrača iznad glave, nikada ne bih znao koji je igrač.

Igra nema rewarding osećaj kada postigneš go, jednostavno sve je tupo i šuplje i prazno i beživotno. Publika CELU UTAKMICU BUKVALNO peva “Milaan, Milaaan Milaan” ništa više, ****te, hipnotisujuće, ali ne dobro nego loše. Nije mi jasno da su se srozali na ovo posle onako dobrih fudbala. I na kojoj planeti oni žive, kakva je ono fizika lopte, wtf.

Ali ajde da ne hejtujem samo, evo svidela mi se JEDNA animacija, kada je Boateng prešao jednog igrača, a da, boateng je ćelav, pato je ošišan na keca, van persi liči na majmuna…

Znaci ne vredi skidati ipak se ceka fifa koja me nikad nije razocarala.

Potpuno ocekivano…demo je dovoljno pokazao da nema smisla trositi disk kao ni prethodnih godina. Steta stvarno za pes serijal…

a da, boateng je ćelav, pato je ošišan na keca, van persi liči na majmuna…

Ahahahahaha!:smiley: Pa igraci u PES-u su skoro uvek takvi, mada mi to nikada nije smetalo. Ne znam za koji PES je to bio trejler, kada Pike lici na zombija.

Ma ni meni ne smeta to,oni su uvek imali par igraca koje doteraju ostali Boze sacuvaj. Ali gameplay je toliko nizbrdo otisao da stvarno ne znam kakav komentar da dam. Isto mi je smetalo taj tup osecaj kod gola. Pa hocu da se radujem kad dam gol a ne ko da je neko umro.

Upravo skidam igru, pa cu da vidim…Demo mi je bio ok ali demo FIFA-e mi je bio trideset puta bolji. Ali najgotivniji igraci su mi igraci nase reprezentacije. Ruslana, Miruic, Pabelic, Sknomavic samo su neki od mnogih majstora igre. :smiley:

Hahaha, mislim da je za jedanesticu bio, 1:50 pa dalje kad vikne. :slight_smile:
Pro Evolution Soccer 2012 Trailer E3 2011 - YouTube
Sve u svemu, mozda cu ja da predjem na Fifu iako sam do sad u glavnom igra Pes, i to u glavnom na PS2 kad se skupimo, pa grafika nije presudna. :smiley:
Ali cu pokusati novu fifu za kutiju pa cemo videti. :slight_smile:

ne mogu da nadjem krek za pc :confused: tako da cu skinuti box verziju… ali da, otprilike nema nikakvog smisla igrati ako ste fan fife i ne izadje patch sa normalnim imenima, dresovima i transferima.

Ja evo nikako da docekam da se skine igra da je probam.
I ja cu takodje okusati srecu sa novom Fifa-om,ako je vec takva stvar sto se tice PES-a.Malo mi je krivo jer mi je PES uvek bio najbolji,jer sam ga zavoleo jos na prvom Playstation-u i navikao sam na njega.Ali sta je tu je.

Pa PES nije najbolji vec 3-4 verzije unazad.

Izašao je i reloaded krek [editovan link] mora da ima tu

inace sto se tice PES-A , jedno zesce smece od igre,ja sam toliko voleo PES i toliko sam bio zaludjen njime sve dok mi ova poslednja fifa12 nije otvorila oci,sto se tice same igre nema razlike fudbala u poslednjih 3-4,svi moguci efekti su isti,svi bagovi isti da se samo iznerviras dok igras,tako da od mene cista 0 od igre…
FIFA RULES !!! :slight_smile: :slight_smile:

Poludeo sam zbog PES-a, jednostavno igra je napravljena da kida zivce i to je to. Mislio sam da su poboljsali igru ali posle dvadesetak utakmica, shvatam da je to pogresno. Moj tim (ML sastav) 20 suteva u gol, protivnicki tim, neki anonimusi, 0 suteva, i na kraju dobijem crveni i bude 0-0. :swear: To je PES. Napadaci me bledo gledaju, kao invalidi. Sada ne zastajkuju, vec trce do odredjenog dela i tu stanu. Odbrana je malo bolje odradjena ali mi je neshvatljivo da RB trci ka CB-u da uzme loptu koja je namenjena CB-u. Sve u svemu, igracu PES i dalje ali samo kada ne budem imao struje u stanu!

U zivotu nisam brze obrisao neku igru.

Ma pes od 2010 nije ni blizu fife!Mada cu skinuti cisto da jednu ligu sampiona odigram, kao i prosle god… A kad se setim starih vremena, pes 4,5,6 pa cak i 2008,a od 2009 krece naglo da pada… A PES 5 je fudbal u kojem sam ubedljivo najvise uzivao, mada se tako nesto izgleda nece vise dogoditi, jednostavno ne uspevaju da poprave ono sto su jako pokvarili…

Ja uopšte ne vidim neku razliku u odnosu na PES 12.
Mada iskreno taj PES 12 mi je bio najbolji do sada (ne računajući naravno one sa PS2) i mislio sam da su krenuli u dobrom smeru ali ništa od toga opet.
Poznati su bili po glupostima sve ove godine, prvo sa onim glupim mrežama (koje su tek ispravili prošle godine), pa onda ona fora što ne može da se isključi radar skroz, pa što ne pišu imena fudbalera lepo dole u uglu kao nekad nego onako kretesnki iznad glava, da ne pominjem licencu za ligu šampiona u kojoj fale klubovi… itd, itd…
Ali vrhunac svega i zašto sam se inače iznervirao u ovom sad novom PES-u je to što su izbacili takmičenje po ligama. Znači ne mogu da izabrem ligu i da odigram jednu sezonu ko čovek nego moram da izigravam nekog menadžera u master ligi. Koji su to mozgovi u tom Konamiju ja stvarno više nemam reči…

Na stranu to sto je npr. Maicon jos u Interu, takodje i Julio Cesar. Igrao sam samo jednu partiju pa sam to zapazio, verovatno je u svakom timu slicna situacija.