Pes 2011

Pod jedan,instaliraj novu fifu 11,ne uporedjuj nov PES sa starom Fifom.I,namesti sve na manual i videces da je fifa veoma teska,pogotovo na Legendary.

meni stvarno nije jasno sta hocete da postignete jednim istim pricanjem i dokazivanjem?sta stavim Legendary i manuel sve i sta onda?sta je poenata toga sto si napisao? da ce biti tesko?a jel ima to veze neke sa ovime sto sam ja pisao.nema…jel vazi legendary za online ?i fifa 10 i 11 razlika je samo sto je 11sredjenija i tako nis posebno 2 3% je "teze"od 10. ja sam pisao za tezinu pasova i tih stvari da je dosta kompleksnije na medium sve od fife na medium sve(najvise sam pricam za online koliko tad se primeti to sve). .i sad ce neko opet da ponovi post iznad ili post iz prosle strane i bla bla stalno neki klinci oce sole pamet a sto je najgore bez potrebe to radite :slight_smile:

Ae se pokrij jorganom i okreni glavu na drugu stranu. :smiley:
Ja dnevno igram mzd 2h,i za kompom nisam vise od 3h.Ostalo sam najcesce van zzm se ili igramo fudbal,i tkt.A PES igram ML,ali vise sa ortacima.I jesmo mi Fanovi,ali nije PES toliko komplexan kao sto kazes,jeste on sve to,ali ne toliko kao sto ti govoris.Razbistri glavu malo od monitora,izadji van. xD

Dobacivanje na FIFI je prelako, lopta gotovo uvek ide pravo u noge igracu kom zelim. Takodje saigraci se lagano otvaraju i postavljaju na prava mesta. Posle meca pogledam statistiku i 90% preciznih pasova. Sa druge strane kada se stavi na manual sve se okrece za 180 stepeni i tada mi treba snajper u nogama igraca da bih dodao.Ne racunam onaj skrnavi semi-assisted koji je gotovo isti kao manual. Trebali su da naprave neko medju resenje kao na PESu koji je po ovom segmentu bolji.

Kako se ubacuje pec za engeske klubove,grbove i zastave u xbox360?Ne mogu nikako da nadjem ni tutotorial ni valjani option file ,
Ajde ako neko zna sistem nek javi :slight_smile:

Ja bih znao za PC,ali oko Boxa nznm kako ide sa piratskim patchevima…

Moguće je, znam da su jednog lika banovali jer je išao sa tim modovanim kontentom (valjda golotinja u Rock Band), a za pomoć izvini ne znam :frowning:

Hahah dobro havla ti u svakom slucaju :slight_smile:
Bar znam da nesmmem ubacivat p[ec da nebih bio banovan ;;;

Pa grujo,ja msm da ako ti Patchujes PES,i ne ides Live kada igras,nece da te ban…nznm ni da li bi mogli da te ban zato jer drugacije je Rock Band i PES ja msm

Problem je sto ne znam kako da pacujem pes na xbox-u!Bar neradi po onim tutorialima koje sam ja koristio…

Aaa,pogledacu sutra kada dodjem iz skole da nadjem nesto.Ako nadjem,javljam ti. :slight_smile:

Vazi druze, hvala ti puno :slight_smile:

Grujo pokušaj ovo:
XBOX360 ISO

Da li je neko instaliarao ovaj novi update od juce i da li je siguran?

Mrzi me da citam, a jel ovo znaci da mogu da ga instaliram sa flesa na xbox i da ga posle dozivotno igram bez flesa u xboxu, ili mora nonstop fles da bude u xboxu da bi radilo.

Stigao PES pre neki dan :lol:

Ko igra na LIVE moze da me doda za prijatelja, ako hoce. :emoticon-0100-smile

Konacno nekoga da vidim da igra sa ovog foruma… Da li je moguce da tako malo ljudi igra pes online iako igra ima vise nego solidne online mogucnosti?

da se nadovezem na ovu temu oko patcha sto je aleksa stavio…Ja sam stavio taj patch na pes,sto se tice stavljanja patcha prelako je,samo sto se meni ne svidja to sto su ti grbovi mnogo drugaciji po grafici i kvalitetu od ovih normalnih (da kazem fabrickih) pa sam ga ja odma izbrisao jer sam po tim stvarima cepidlaka mora da mi bude sve savrseno…a imao sam patch za 2010 ali na PC-u i tu mi je bilo sve brutalno…tako da se i ja trazim te patcheve ko budala koji kada ga metnes nema razlike…

Moze neko da okaci link za PES 11? Trazio sam i na xbox360iso i ne megauploadforumu, nema nista, ni jedan ne radi!

Bilo bi pozeljno megaupload linkovi oni od po 1gb.

Zabranjeno je postavljanje direktnih linkova za skidanje igara i dobija se ban na 7 dana,tako da googluj torrent i lako ces naci :slight_smile: