Pes 2009

ne znam okle da skinem ovu igru.Imam fleshovan xbox 360.Pokusavao sam bezbroj puta da nadjem ali svugdje je zakinut.Hvala

http://www.xbox360iso.com

Nemoj ni da skidas :smiley:
Probaj FIFA-u mnooooogo je bolja…
PES igram od trojke i uvek je bio bolji od FIFA-e ali ove godine je FIFA objasnila neke stvari…

Nikad FIFA nece objasniti PES-u neke stvari… :smiley:

Slazem se…PES je PES :D…

Pa zato sto je pes pes, fifa je bolja…:smiley:
Ne, realno, ko nije probao ne sme da prica…
Ne mozes da govoris o necemu sta nisi ni probao…
FIFA na konzoli je sigurno najbolji i najrealniji fudbal ikad napravljen.

:slight_smile:
I jedna i druga igra imaju svoje prednosti i mane…
Sigurno je da se Fifa mnogo popravila,ali ja igram PES i dalje :smiley:

ja sam igrao pes na pc-u otkad je prvi izasao do pre nekoliko meseci…Kad kazem igrao mislim ubijao se od pes-a ali bukvalno.
Nikad nisam voleo fifu a sad otkad imam xbox neprestajem da igram.
Mnooooooooooggggooooooooooooo dobrooooooo!

Ma okanite se toga, kad vam je vec do sporta Fifa Street je najjaca :D:D

hey fatal ne radi ti ovaj link

Naravno da radi samo je trenutno maintenance na sajtu :smiley:

ako sam te dobro razumio cas radi cas ne radi

Isto kao ja…Pre nisam mogao da smislim FIFA-u, sad je igram vise nego pes ikada…
Nego, kad vec igras FIFA-u oces da odigramo neki mec? Odg na pm,da ne smaramo ljude o nasim problemima :D:D:D

Nisam rekao da je sajt sra#e i da zbog toga ne radi nego da pojedinim danima rade maintenance (to znaci odrzavanje na Engleskom) da bi updateovali servere jer je sajt jako strava i cesto im se preoptereti server i pocne da lagguje.

ok,nisam razumio.Hvala

Poslusao sam vas pa sam skinuo Fifu…veceras cu malo da je pikam pa da vidim malo bolje o cemu se tu radi:D:D:D

I kako ti se svidela FIFA?:):):slight_smile:

E ovako…Kao prvo Fifa ima licencu za mnogo liga,to je prednost,svidela mi se i opcija menadzera i igranja:D,posto sam veliki fan menadzera.I mnogo bolje je odradjen become a pro nego na pes-u become a legend i sto se tice igranja a i svega ostalog…Ali sto se tice igrivosti ostacu na pesu-u,sta da kazem navikao sam :smiley:
Definitivno je da se mnogo popravila i definitivno da cu na fifi igrati become a pro :D:D:D

I jos nesto…Ni na fifi nema partizana :frowning:
A sto me je najvise zacudilo nema ni Srbije:confused:

Ma Srbije nema ni na karti a ne u igri xD