Pc republika

Pozz napravio sam svoj sajt po imenu PC REPUBLIKA preko websa.Ako bi ovaj sajt i PC REPUBLIKA sajt mogli da budu prijateljski sajtovi neka se neko registruje na PC REPUBLIKA cisto radi druzenja.I mozda bi mi mogli dati neki savet.Zelim da se lepo druzimo:):):slight_smile:

link?

Evo link ali sajt nije nesto profesionalan ali nadam se da ce se svideti svima Home - PC REPUBLIKA

I kakav je sajt i jel moze neki savet.

prvo free je,drugo neznam zasto si pozadinu stavio halo[kad nema veze sa pc-em]…

Ocajno. Bolje da ti neko kaze, barem da uradis kako treba. Crna pozadina a teget slova. Nisam hteo ni da se zamaram da pokusavam da procitam sta pise na linkovima.

Slazem se,promeni temu u neku svetliju.

P.S. Inace svaka cast na forumu!

Pošto je to free forum za čas posla ćeš moći da promeniš pozadinu. Stavi na primer Witcher-a i promeni boju teksta i linkova. :wink:

Mnogo hvala uradicu sve to halo sam stavio zato sto sam napisao da nije samo o pc nego i o konzoloma.Sto se niko nije registrovao.Kako je radjen xbox republika sajt.

Free je zato sto sam tek poceo posle cu da upgrejdujem na premium.

Pls da se neko registuje.

Ne možeš tek tako reklamirati svoj forum a zatim i “nagovarati” ljude da se registruju. Na drugim forumima bi te već bannovali i izbrisali temu zbog toga. Polako, nije kraj sveta ako se neko ne registruje u prvih par sati. Pravi sadržaje, ponudi nešto drugačije od ostalih foruma i ljudi će polako dolaziti. Ovako, samo praviš antireklamu svom forumu a ljude ovde može sve to samo da iritira. Polako i strpljivo, ništa ne može preko noći ili par sati.

puno hvala od sutra pocinjem sa novim sadrzajima

@Nikola 125
Nemoj da daješ pare za taj premium koji sadrže ti free forumi. Daš lepo pare za host + domen i uživaš, ali ćeš morati mnogo toga da naučiš što se tiče pravljenje sajtova/foruma. :wink:

pa i da kupi hosting i domen, sto je cimanje, pa onda i svee to da sredi vizuelno itd, sto je ogromno cimanje, opet nece imati nikakvu vajdu ni clanove ukoliko ne bude imao EXTRA sadrzaj na forumu kojim ce privuci masu…

ok kolko se placa host+domen

i da kako je napravljena xbox republika

Sve zavisi od firme koje ti daje prostor+domen. Cene ti se kreću od 10-150 evra godišnje. Najbolje da koristiš google. :wink:

pogledaj recimo kg-hosting, to drzi jedan kulturan batica, saradjujem sa njim, i sa contra team, i sa mikro hosting, i ni sa jednim nemam problema, a svi su povoljni…

forum kao xbox republika ti je vbulletin i samo on se placa 100e, a preporucujem ti smf ili phpbb koji se ne placaju…licno preferiram smf, em si slobodniji u kreiranju dizajna, teme itd, em ima vise modova, em je laksi admin panel pa svako moze da se snadje itd…

Contrateam :slight_smile:

Moraćete da udarite neka autorska prava na ono “republika” :slight_smile:
@Nikola

Gde je logika da se na sajtu o PC-u na glavnoj strani pojavljuje “xbox vs ps3”, i da admin ima sliku xbox-a :smiley:

brisem sajt sala mala

Bolje ga obrisi i napravi novi sajt kada budes imao neku ideju, ili viziju na sta ce to da lici. Ovako se vidi da si sve uradio preko noci, i bez ideje.