[pc] & [ps3] !gamertags!

Svrha ove teme je da radi lakseg nalazenja sa drugim korisnicima XBR-e u “virtuelnom svetu”, jelte, oglasite vas nick na ne-Live servisima: Steamu, Originu, Battlenetu (kao i igre u kojima ste aktivni na istim), ili nekom MMORPG-u koji trenutno igrate, LOL… :punch: Takodje mozete da oglasite i vas PSN account; posebna tema za Live naloge vec postoji. Tolerisace se light offtopic, samo nemojte da preterujete.

Hajd’ ja cu prvi:

Steam: padawanx80
Battlenet battletag: [SIZE=2]Vukodav#2265[/SIZE]
Secret World MMO: Makee
PSN: mmandras80

[SIZE=5]!!!Prilikom slanja friend requesta na ovim servisima, obavezno je da napisete vas nickname na XBR forumu!!![/SIZE]

Steam: pWneR
Origin: pWneRSRB
Na originu igram ponekad BC2, a na steamu L4D2 i Borderlands.

steam : dimi_314 - orange box samo,sve ostalo sam slao giftom pa je ovo samo ostalo
origin : intruderSRBIJA - BF3
xbox je na rgh-u tako da nema potrebe ostavljati moj gamertag kao i ps3…

psn:talmud002
steam:littlepony7
LoL(PBE):IldaSaulic i NinjaKGtedyBear addujteee mee

Steam - 0experiment0
uPlay - experiment011
XBOX LIVE - xeXperiment360
Battle.net - [email protected]
HoN - brigate011

Dennis023 S24 Pockie Ninja

Wahad gde mogu da vidim koji mi je friend code na 3DS i da li Wii ima nesto slicno?
PSN mi je MickeyYeah i ako neko sa foruma igra Dark ili Demon’s Soul neka me slobodno doda da igramo zajedno.Xbox LIVe mi je isti ali trenutno ne placam online pretplatu tako da nista od mp igranja.
Ps Nadam se da nije problem da vas dodam na frend listu!? :bla:

Da ozivim temu.

PSN: Zma****ni

Akiris80

Novi ps3 acount :slight_smile:

Stefaaa92

Igras nesto danas, sutra?

Steam - macifaci
XBOX LIVE - Maci981

Imam samo Uncarted 2
mozemo to multy ako hoces dodaj u svakom slucaju :slight_smile:

Ne igraj nista sa tim kamperom!

ahahhaha neslusaj ga on kada igra ti nece pomoci on samo juri kill umesto kada covek umre da ga rivajvuje on trci po mapi umesto kao ja herojski da pogine:cool:

Zaboravio sam napisati ovde, ja sam supermankaran1 na PSN.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

PSN: M007P

PSN: eufrat15

Sent from my LG-E988 using Tapatalk

PSN: stevvva

Tebi kad sam vidio profil nisam mogao da vjerujem, lele. Akiris mi pokazao, ti si moj novi idol.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk