PC gamer - best controller for PC

E sad lepo (a vidi se da ti je krivo, ne znam samo zašto, bespotrebno se opterećuješ glupostima i izborom nekog tamo site-a) opet pročitaj sve što sam na prethodnoj stranici napisao u vezi oba džojpeda.
A što se baterije tiče, traje 8 a ne 4 sata FYI bajo moj :wink:

Sent from my D6603

Položaj stickova nije toliko bitan koliko tvrdiš, čovel se navikne na jedan i drugi stil odmah, da to računaš kao minus je urnebesno. To je stvar navike i volje, subjektivan minus više nego objektivan. Smanji malo doživljaj, nije kao da ovo direktno utiče na tebe.

Ali ne, ti imas obe konzole i opet si fanboy! Ma sta ti znas, ipak razumno pricas! Kakav razum i logika, jel se to jede? ba dum tss

Koja gungula oko toga sta je raspali PC Gamer napisao :smiley: Oba kontrolera su odlicna, jedina zamjerka za Dualshock ( sto se PC gejminga tice, jer ovdje je o tome rijec ) je ta sto vecina igara ima samo promptove i nazive dugmica sa Xbox kontrolera, pa kad igrate na Dualshocku a igra vam kaze “press Y to blabla” nekad zna da zbuni :smiley: Mada takodje za vecinu postoje minimodovi da se promptovi zamjene i to je to.

Sto se tice polozaja stickova, to je cisto stvar izbora ili navike i nista vise.

Najavili su valjda, uskoro ce biti : Connect your Xbox 360, Xbox One controllers to Windows 10/11

Bio je R2 trigger u pitanju, i valjda je to mali design flaw bio na prvim verzijama kontrolera, jer su oprugice u triggerima bile preslabe i znale se pohabati brzo, pogotovo ko igra shootere stalno. To je ispravljeno sa novijim verzijama kontrolera.

Nisam probao gamepad od XO-a, tako da o tome necu puno pametovat. Sto se tice DS4, fenomenalno kvalitetan gamepad. ALI… Gljive su trebale biti zategnutije - bar malo, L2 i R2 su takoder trebali biti kvalitetnije odradeni. Da je dizajniran tako… Bio bi kvalitetniji od x360 gamepada. Znaci, NIKAD, mi se na DS4 nije desilo da mi se ruke oznoje, takav je kvalitet izrade, materijal. Sto nama koji igramo duze sesije, puno znaci. Lijepo lezi u ruci, raspored tipki je feomenalan, touch takoder - kao sto Eufrat rece, dobro je implementiran. Jos mi fali da uzmem XO, i zaboli me koji je bolji. Igrat cu na svakom :slight_smile:

Edit: Ispravka, DS4 i jeste kvalitetniji od x360 gamepada. Mislio sam na analog i trigere -.- voila. Da ne bude zabune

Zavisi kolike su vam sake! Po meni nema bolje od xbox360 pa onda XO. Oni Sony su mi nesto maleni, zgoljavi i nikakvi! Progutam ih kada ih uzmem u ruke.