[PC] Call of Duty: Modern Warfare 2

I tako odlucim ja danas posto mi posle ovoga divnog ban wave-a nedostaje multiplayer da kupim original COD, reko naigracu se bar ko covek(od COD4 sam se rasturao online :D)ipak je FPS za mene bio mnogo prirodniji na PC-u nego na konzoli a i reko moze mnogo vise igraca odjednom da igra na serveru sto meni mnogo znaci, ali dok ne narucim sa shop to-a reko da pogledam sta to ima PC verzija i koliko se razlikuje od konzolne verzije i imao sam sta videti NE RALIKUJE SE NI MALO:mad: . Prokletinje su ukinule dedicated servere i sada maksimalan broj igraca je 18 sto je tesko njesra za razliku od predhodnih gde je moglo 50+ igraca na jednom serveru, i da to ne bude sve nema vise ni mod tools-a pa ce ovce morati da kupuju dlc-ove da se seronje nafatiraju jos para.

Ljudi ovo je pocetak kraja komotnog gaminga, umesto da gaming industrija sve vise napreduje ona kao da ide unazad. Mnogo pravila se namece i ovo prelazi u diktaturu a i zasto i nebi ovaca za sisanje uvek je bilo a i bice ih.

Ja sad skidam pa igram onda mp.
Mozemo nekad da igramo:D

Na zalost nema nista od mp na piratskoj verziji :frowning:

Da… nece ni biti jer nema vise dedicated servera sto znaci da pirati nemaju nacin da se spoje sa igrom…

Sad se igra preko nekog njihovog servisa… steta :rolleyes:

PC i piraterija idu ruku pod ruku a izdavači i developeri gube novce. Naravno da neće podržati platformu kao pre i okretaće se tamo gde mogu da zarade više ili bolje.

Naravoučenije: nemoj da se žališ na nešto čemu si i sam doprineo.

Ja nemam nista [protiv i hteo sam da kupim original igru ali govna su skresala na 18 igraca max da nebi oni izdvajali vise para za servere i kobajagi zbog pirata. Ma joj 50 miliona primeraka su prodali za 24h i to nije dosya. Zinula guzica za pare** DAJ PARAAA DAAJJJ JOSS PARAAAAA **:mad::mad::mad::mad:

E, skines Skidrow verziju i imas mp.

Upravo tako.

Nego da li je moguce da je COD:MW2 port sa konzole?
Negde procitah da je tako i prosto je iznenadjujuce kada je jedan od simbola pc gaming-a doziveo da bude portovan sa konzole i pri tom pokupi sve najbolje kritike gaming magazina.:smiley:

Pa posle uspeha COD4 na konzoloma, od 12-13 miliona kopija, samo oko ~1milion se prodalo na PCu. To je i dalje super broj, ali daleko iza konzola (~ 8-9 miliona na X360 i ~ 3,5-4 miliona na PS3). PC verzija je bila i pritom najviše piratizovana, odnosno još par miliona je moglo pasti.

Iz toga se lepo vidi gde leže novci i ko podržava/kupuje igru. Mislim da je normalno što su prebacili sve snage na konzolnu verziju. Da sam ja gazda, isto bih tako razmišljao.

Za Garenu se eksperimentise nesto, ubacili su u listu MW2 no jos nista…hamachi takodje jos nista. :smiley:

Jedan mali info za one koji planiraju da prashe COD:MF2. Za PC igra kosta 4.000 u GAMES-u. Trenutno je nema… ustvari ima ali je sve preorderovano. Do kraja nedelje treba da dobiju novi kontigent.

Hmmmm… mislim da sam pogresio sekciju foruma za ovaj post :slight_smile: hehehe

Hvala cika adminu za MOVE ove teme.

Jos nesto… jeste primetili YUGA na prvoj tabli u Avganistanu ? Ima ga na par mesta.

Haha, jeste, ja sam ga bas zeni pokazao! :smiley:
Otkud ga tamo? Mozda im je trebao jednostavan, kockast model automobila da popune ulicu detaljima… :rolleyes:

… ili im mi dodjemo u isti kosh sa afganistancima :slight_smile:

ma, izvozila Zastava svuda po svetu :))

igrica je ludilO!

Ludilo normalno
Na Veteran je igra samoubistvo :smiley:

Upravo sam je presao na normalu. Probacu sad tezi nivo. Inace jos jedan mali info vezan za nas. Na nivou gde ubijate civile na aerodromu… pre izlazak iz zgrade… ima velika tabla sa infom o letovima… izmedju ostalog i BG… i jako mi se dopada kako su uradili odjavnu spicu. Jedva cekam da probam u MP-u.

Moze se piratska kopija igrati na steamu uz ostale legalne ljude (posebno krekan steam api dll i mp .exe). Ja sam picio sad jedno 2 sata, odlican MP!

Hvala na obavestenju :slight_smile:

Ugrobarice PC zbog konzola… a konzole nikada nece stici PC po kvalitetu. Ne znam da li je neko igrao COD MF2 na PC (predpostavljam skoro svi) i na kojim konfiguracijama ali kod mene izglelda BRUTALNO. To ne moze ni jedan XBOX niti PS3 da pokaze. Tukao me je adrenalin dok smo jurisali na Belu Kucu sa svim onim efektima i max detaljnom grafikom koja je na PC ipak za klasu a mozda i vise bolja. Any way… i ja sad razmisljam da li da dajem 4000 dinara za mx 18 igraca. Vracam se na Battlefield 2… 32 na 32… kakvo makljanje !!!