Par pitanja

Ovako, pise u vasem tutorijalu, da necu moci da igram XGD3 igre na LT 3.0 ako nemam specijalni rezac ili sta vec. Ne razumem se u ovakve stvari, ovo je verovatno pitano vec 10000 put, ali please bez hejta.
drugo pitanje, nisam Flashovao konzolu bar 4-5 meseci, jel mogu ja da im kazem da mi flashuju na neki flash pre LT3.0, npr 2.0? Valjda sa njim mogu XGD3 igre bez tih specijanih rezaca, jer zadnji put kada sam gledao tutorijale (pre 3 meseca), niko nije ni pominjao te rezace.
Izvinite na glupim pitanjima, ali ne bih da pogresim nesto i da se skroz za*****.

Sve varijante bez rezaca su “budzenje” - sve je napravljeno tako da bude kompatibilno sa rezacima. Postoje rezervne varijante , ali nema live-a, i dosta je nesigurno.

Sa 2.0 je pitanje sta ces od igara moci da igras, topologija sada predvidja rezanje sa c4eva burnerom i kao sto sam ti rekao sve ide u tom pravcu. “Specijalni rezac” kako ga ti zoves kosta 2500 dinara sto je smejurija za ono sta pruza, i uputno je da ga svako nabavi.

LT+ 3.0 treba da se ubaci i za LT+2.0 treba ti burnmax, takodje na LT+ 3.0 mozes da narezes igru sa truncate methodom sa starim rezacem obicnim, neces vise nalaziti igre za LT+2.0 jer ih sada prepatchuju.

LT+ 3.0+ obican rezac i igras igru sa DVD, ne radi instalacija na truncate metodom.
bez burnMAX nema LIVE ni na jednom LT+ i ne gine BAN sa tom metodom u slucaju da je LIVE potreban.

najprostije receno, mozes da im kazes da ti stave 2.0, ali ces za mesec dana morati da stavljas 3.0, jer ce svaka igra biti “sredjena” za taj flash.

Hvala svima na odgovorima, znaci bez tih rezaca mogu i na LT 3.0 samo ne mogu da instaliram igre i ne mogu na live. Ta dva mi i ne trebaju. Moze Lock.