Par nedoumica u vezi xbox 360 slim verzije!

Posto planiram da se ponovim uskoro i to xbox slim verzijom,imam par nedoumica:
1.Da li su sve verzije slima otkljucane,kako po pitanju flash-a tako i po pitanju RGH?
2.Da li mogu kablove sa fat-a(konkretno AV kabal a pogotovo VGA) da koristim na slimu?
3.Da li moze da se koristi hard-disc od fat-a(konkretno imam dva modela,prvi je originalni xbox-ov od 20 giga,a takodje imam i WD od 320 GB,koji sam prepravio za koriscenje na box-u)?

1.nije hitachi i liteon 1175 pogodan za flesh, rgh moze do mfr date 08/2011

  1. Kablovi svi isti svi rade

  2. Hdd mogu svi bez kucista heheh samo ustekas, ako ces rgh radice bilo koji do 2 tb max

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

  1. sve verzija drivova u 16D4S mogu da se otkljucaju i flashujue, HITACHI i LITEON 16D5S- 1175 ne mogu da se otkljucaju i flashuju.
    RGH je malo drugacije i kod njega zavisi od ploce, Slimovi svi do avgusta 2011 mogu (trinity ploce) posle toga isto mogu(Corona) ali nema modchipa u prodaji dok ne izadje nije izvodljivo.
  2. kablovi svi pasuju
  3. HDD svi rade od 2.5" do 2TB

Hvala braco…ti su mi odgovori bili krucijalni…e sad prateci forum otprilike sam znao za slim kako koji moze a koji ne…i jos jedna stvar kad se odlucim na kupovinu koje su sve metode da proverim na konzoli,da li je to ono sto meni treba…mislim na to da li je podlozna flashu i RGH-u…

Pa svi pre 08/2011 su podlozni za oba u glavnom posle toga su noviji drajvovi i corona ploce… znaci gledaj da bude pre avgusta 2011 i na konju si za oba… kod nas u shopu imas sve koje mogu da se odrade oba pa ako si zainteresovan javi se

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

Iskreno imam ponudu za 160 evrica…ali konzola nije fleshovana…a i moram tek da proverim da li moze da se “spusti medju narod”…vi ste mi najjprovereniji…ali pare su ogranicavajuc faktor :)…a ovaj Max bolni nas je sve naterao na neki kompromis :slight_smile:

Pa pogledaj po datumu sto ti je Vlado dao - ako je pre tog datma proizvedena onda moze da se flash-uje ako si klasicni korisnik ALI ako oces MAX iz konzole onda se radi RGH i to je to. Ne znam da li ti je pametno da radije sacekas jos koji dan, skupis jos koji euro i fino kupis s XBR shop-a em znas da je novo, em ljudi ti sve odrade, em ne razmisljas puno :smiley:

Ja sam uvjek za jednostavniju varijantu i od provjerenih “likova” nego kupovati od anonimusa, prevaranata i macka u kutiji, xkutijix