Overwatch 2 - Developer update / Beta kraj aprila, closed alpha sledeće nedelje

sign up:

2 Likes

Opa već.
Sad samo da najave d4 i ja presrećan.

1 Like

A ovo je ustvari veliki patch za prvu igru? samo da zarade prodaju kao O2?

1 Like

Još ne znamo da li će OW2 biti F2P. Ako razdvajaju PvP i PvE, onda mi liči da će PvP biti F2P a ko želi PvE to će morati da dokupi. Slično kao Halo Infinite. To je neki moj kont, mada možda stvarno naplate i multi.

1 Like

Sta god da je mislim da cu igrati.

Halo je bio najveći hype i failovao na kraju. Ispraviće vrv za godinu dana samo da ne bude prekasno. Ljudi su bas ljuti, fanovi…
Battlefield da ne pričam.

Nadam se da će ovo biti ok.

0 contenta.

gameplay je vrh.
Ali nema uopšte kontenta, 0 novih mapa prvih 6 meseci, 0 oružja, fale game modes koji su bili standardni uvek, fali gomila OG oruzja…
De-sync osbiljan problem.
A i ove mape sto su tu, premalo ih je. 5 mapa u areni i 3 BTB, premalo.

Nema progression system. Ja sam 2 meseca vec max rank u battle pass i to je to.
Pčajan sistem za kastomizaciju sa spartan cores, svaki je odvojen jedan od drugog tako da npr otkljucas neki deo za armor ali on vazi samo za 1 core, npr za mark v a ne vazi za mark vii…

Ima jos tona, ovo sam ti za minut otkucao

1 Like

I igra će biti, za jedno godinu dana.

Gameplay je stvarno 10/10. Sve ostalo je tuga i tragedija.

1 Like

Microsoft bi trebao ugasiti taj 343, nisu bili 6 god u stanju izbaciti nego totalno okrljaštenu igru, onda još ni updateove koji su tu već trebali biti na početku ne mogu izbaciti u bilo kakvom razumnom roku. I još se žale da previše rade :smile:

Ja bih ih ugasio majke mi.

Kako se ulazi u betu? ili je open beta?

Priblizava se, odlicno!
Kako god prvi dio je mnogima pruzio sate i sate zabave. Bez obzira na sve sto nam se nije svidjalo…
Nadam se da ce i dvojka biti ista.

Beta je samo PC.

1 Like

Da, za konzole kontam jun/jul ako budemo imali sreće.

U svakom slučaju, dosta pozitivnih utisaka o alfi do sada. Prebacivanje u 5vs5 nije promenilo puno, osim da je sada mnogo bitniji individualni skill od timske singergije u 6vs6. Konačno lone wolf igrače ne moraš terati da se prilagođavaju. Tenk klasa je dosta mobilnija i zabavnija, jedino će healeri/support morati više da brinu o sebi nego saborcima. Svi su se bojali da će Mercy i Lucio biti suvišni, koliko vidim nije baš tako, verovatno je pametno imati main support i flex support kao i do sad.

Btw novi engine je prelep, čak i stare mape imaju bolji šmek.

Ništa, gledaću kao konzolni kmet kako PC igrači igraju…

1 Like

Planiram i ja da odgledam, minimalno sam informisan o desavanjima, za 5v5 sam znao, ali za novi endzin nisam.

U svakom slucaju nadam se i ja konzolnoj beti na leto.

Mislim da veceras pada instalacija igre sa se malo podsetim. :grin:

1 Like

Igra je dosta brža sada, svaki igrač ima podjednako uticaja da promeni tok fajta, posebno dps i tenk klasa, čini mi se da je i respawn spušten sa 10sec na 7.5sec, ali nigde ne mogu da pronađem taj info da budem 100% siguran.

Sledeće nedelje kreće Overwatch League, baš me zanima šta će biti meta u ovom haos periodu i kako majstori prilaze igri.

1 Like

Samo zbog bete i pozitivnih utisaka, trenutno u vrhu streaminga.

3 Likes

1.2 m gledalaca trenutno, moze da se dobije beta key gledajuci stream tako da svi gledaju :slight_smile:

1 Like

4 sata gledanja je potrebno da bi se dobio key, steta sto je samo za PC, a ne i za Xbox SX/PS5

:eyes:

4 Likes

Fiuuuu… damn.

1 Like